KFD PURE CAFFEINE 250g- kofeiin

Tootekood: 942 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
Puhas kofeiin, ilma magusaineteta!
1250 portsjonit
16,90 € 67,60 €/Kg
KFD PURE kofeiin - on puhtast sarjast toidulisandi toode - ilma aroomide ja magusaineteta, kõrgeima kvaliteediga puhas tooraine ilma tarbetute lisanditeta. Toode sobib segamiseks teiste toidulisanditega, nt maitsestatutega, või on mõeldud inimestele, kellel on kõrgem kofeiinitaluvus ja segada nt treeningueelsetesse toodetesse.

Kofeiin on üks populaarsemaid stimulantidest toidulisandeid. Lisab treenimiseks vajaminevat energiat ja parandab keskendumisvõimet. Uuringud on kinnitanud selle termogeenset toimet, mis võimaldab natuke kiiremat rasvapõletust.

Meie arvates on kofeiin kohvi suurepärane asendaja ja parema jõudluse ning väsimusevastase toime saavutamiseks saab seda enne treenimist edukalt tarvitada.

Kasutamine: Üks portsjon - 200 mg (1/6 lusikatäis) tuleks valada nõusse, kus on 150-200 ml vett või mahla, ja segada. Kasutage sõltuvalt individuaalsetest vajadustest, mitte sagedamini kui üks kord päevas, nt enne treenimist.

1 portsjon 200mg sisaldab:
Kofeiin 199,98mg

Koostisosad: veevaba kofeiin, paakumisvastane aine: ränidioksiid

Hoiatus: Ära ületa päevast soovituslikku kogust. Ära tarvita kui oled mõne koostisosa suhtes allergiline. Toidulisand ei asenda täisväärtusliku toitumist. Toode on mõeldud täiskasvanutele. Ei sobi lastele, rasedatele ja imetavatele emadele. Ära tarvita koos teiste kofeiini sisaldavate toodetega. Ei sobi hüpertensiooniga inimestele.

Tähelepanu! Tootel on naturalne lõhn ja maitse.

Toodetud EU-s
Parim enne pakendil
Maaletooja: EstFit OÜ
weight 0.25