KFD Selenium 200tbl Seleen (100µg)

Tootekood: 534
Kaubamärk: KFD Nutrition
Ühik: tk
Seleen- võimas antioksüdant
-põletikuvastased omadused
-kilpnäärmehormooni probleemide korral
-viirusevastane toime
-vähendab autoimmuunse kilpnäärme haiguste riski
KFD Selenium on kvaliteetne toode, mis sisaldab seleeni parimat orgaanilist vormi.

Seleen on element, millel on mitmeid olulisi funktsioone, mis ulatuvad antioksüdantidest ja põletikuvastastest mõjudest ning lõpetavad aktiivse kilpnäärmehormooni tootmiseni. Seleenil on viirusevastane toime, mõjutab naiste ja meeste reproduktiivfunktsioone, vähendab autoimmuunse kilpnäärme haiguste riski.

KFD Seleeni toetab meie arvates selle mikroelementide puudujäägiga kokkupuutuvaid inimesi, kes järgivad ranget dieeti, sageli vitamiinide ja mineraalide puudulikkusega, samuti sportlasi, kes oma aktiivsuse tõttu vajavad rohkem vitamiine, mikroelemente..

Koostis: täiteaine: tselluloos, L-selenometioniin (seleen), paakumisvastased ained: rasvhapete magneesiumsoolad ja ränidioksiid, klaasained: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, polüetüleenglükool.

Kasutamine: Soovitatav on võtta üks annus (1 tablett) päevas, soovitavalt söömise ajal või kohe pärast söömist.

Seleen on antioksüdant, mis kuulub ensüümi glutaatiooni peroksüdaasi koostisesse ning millel on oluline roll keha detoksifikatsioonis ning rakkude oksüdatiivse stressi eest kaitsmises. Seleen osaleb immuunsüsteemi tugevdamises, türoidhormoonide tootmises, DNA produktsioonis, kudede elastsuse säilitamises ja vananemise aeglustamises.

Seleeni omastamine ja imendumine oleneb pinnase seleeni sisaldusest. Loomsest toidust imendub väiksem osa sisse söödavast seleenist kui taimsest toidust. Kehast väljutatakse seleen peamiselt uriiniga (50-67%) ja fekaalidega (40-50%).

Defitsiidist tulenevad probleemid ja riskirühmad
-Südamehaigused
-Juuste- ja küüntekahjustused
-Lihas- ja liigesevalud
-Depressioon

Seleeni ei tohiks manustada koos verevedeldajatega, sest seleen võib vähendada vere hüübimist ja koos kolesterooli alandavate ravimitega, niatsiiniga, barbituraatidega, warfariiniga.

Eriti soovitatav sportlastele, eriti algajatele, kuna seleen vähendab ülekoormuse ohtu ning alandab oksüdatiivset stressi, aidates paremini taastuda. Toode sobib ka menopausis naistele, sest see leevendab kuumahoogudega kaasnevaid tervisehäireid.

KFD Selenium on toidulisand, mis sisaldab hästi omastatavat orgaanilist seleeni. Selee on võimas antioksüdant, mis kaitseb keharakke vabade radikaalide eest, aidates vähendada krooniliste, sh vähk ja südamehaigused, haigestumise riski. Seleen alandab põletikelisi protsesse, avaldades soodsat mõju näiteks artriidi ja nahapõletike ravile. Seleen osaleb kilpnäärme talituse reguleerimises ning stimuleerib raskemetallide väljutamist kehast. Seleen on vajalik kudede elastsuse säilitamiseks ja vananemise aeglustamiseks. Parandab meeleolu.
Sarnased tooted
Kombinatsioon kolmest mineraalainest – vitamiin B6, tsink, magneesium
Tootekood: 251
12,80 €
Kofeiini tabletid
-tõstab energiataset
-suurendab vaimseid võimeid
-vähendab füüsilist ja vaimset väsimust
-soodustab termogeensest mõjust tulenevat ainevahetust
Tootekood: 525
8,50 €
India nõgese ekstrakt
Tootekood: 528
16,99 €
Vegan seedeensüümid
Tootekood: 1391
19,90 €
100 mg ühes kapslis
Tootekood: 1414
24,90 €