KFD Probiotic 60 kapslit- probiootikumid

Tootekood: 662
Kaubamärk: KFD Nutrition
Ühik: tk
4,14 miljardit probiootilist bakterit ühes kapslis
2 kuu annus
KFD probiootikum on täiustatud toidulisand, mis sisaldab eneses kuni 10 probiootilise olemusega mikroorganismide tüve eosevorme, mis võimaldab mikroobioomi täiendada otse soolestikus.
Iga kapsel sisaldab 4,14 miljardit probiootilist bakterit. Teadusringkondade arvates näib selline annus soole mikrofloora täiendamise osas kõige tõhusam (vahemikus 1 miljon kuni 10 miljardit ühikut), kuna probiootiliste mikroorganismide koloonia rekonstrueerimisel pole oluline mitte ainult annus, vaid ka kestus.

Lisaks oli projekti üks põhietappe testide läbiviimine toatemperatuuril ja mikroorganismide reaalajas ellujäämise määra kindlaksmääramine. Tänu korralikult läbi viidud lüofiliseerimisprotsessile võime olla kindlad, et üheaastase kehtivusaja lõppedes ei ole üksikute bakterite arv väiksem kui etiketil märgitud. Toote stabiilsust on testitud toatemperatuuril, kuid külmkapis, kus temperatuur on püsiv ja kõikumised puuduvad, võib seda ka hoida, kuid parem on säilitada toodet siiski toatemperaturil.

KFD probiootikum sisaldab ainult testitud tüvesid, mille geneetiline kood on identne rahvusvahelistesse mikroobipankadesse paigutatud bakterite koodiga vastavalt Budapesti lepingule.

KFD probiootikumis sisalduvad frukto-oligosahhariidid (FOS) on seda tüüpi preparaatide jaoks kõige sobivamad täiteained ja neil on prebiootiline toime (need hõlbustavad sobivate bakterite paljunemist, pakkudes neile söödet)

Meie arvates on KFD probiootikum suurepärane valik inimestele, kes soovivad toetada oma soolefloorat, mis võib olla kasulik mitmesuguste soolehäirete, nõrgenenud immuunsuse korral või kasutada ennetavalt perioodidel, mil puutume kõige rohkem kokku erinevat tüüpi soole mikrofloora häiretega.

KFD probiootikum on:

- kuni 10 probiootilise bakteri tüve,
- üle 4 miljardi bakteri ühes kapslis,
- toatemperatuuril stabiilne,
- bakteritüved vastavalt rahvusvahelisele standardile,
- fruktooligosahhariidide lisamine prebiootikumina
- kuni 60 portsjonit toodet purgis.

Kasutamine: Soovitatav on tarbida 1 kapsel päevas. Kapsel tuleb tarbida tervelt ja neelata alla koos klaasi veega. Kapsli sisu võib lisada ka jogurtisse või külma valgujooki.

Koostisosad: Fruktooligosahhariidid (FOS), mikrokapseldatud probiootilised bakterid (Bifidobacterium lactis BS01, Bifidobacterium breve BR03, Lactobacillus paracasei LPC00, Lactobacillus rhamnosus LR06, Lactobacillus plantarum LP09, Lactobacillus casei LC03, Lactobacillus acidophilus LA02, Bifidobacterium bifidum BB01, Streptococcus thermophilus FP4, Bifidobacterium longum BL03), probiootilised bakterid Lactobacillus rhamnosus GG, maltodekstriin, paakumisvastased ained: rasvhapete magneesiumisoolad ja ränidioksiid, kapsel (geelistav aine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos). Võib sisaldada derivaate: gluteeni sisaldavad teraviljad, sojaoad, piim.

Hoiatus: Toode on valmistatud täiskasvanutele. Ära ületa päevast kogust. Toidulisand ei asenda täisvräätuslikku toitumist. Ära kasuta, kui oled mõne koostisosa suhtes allergiline. Ei sobi rasedatele ja imetavatele naistele.

Säilitamine: Hoia lastele kättesaamatus kohas. Säilita toatemperatuuril kuivas ja jahedas kohas, võib ka külmikus (ei tohi külmuda). Kaitse niiskuse ja valguse eest.

Sisaldus (1 kapsel):
Probiootiliste bakterite üldkogus 4,14 x 10⁹ CFU*,
Bifidobacterium lactis BS01 6x10⁹ CFU*,
Bifidobacterium breve BR03 1,5x10⁹ CFU*,
Lactobacillus paracasei LPC00 1x10⁹ CFU*,
Lactobacillus rhamnosus LR06 0,4x10⁹ CFU*,
Lactobacillus plantarum LP09 0,4x10⁹ CFU*,
Lactobacillus casei LC03 0,2x10⁹ CFU*,
Lactobacillus acidophilus LA02 0,2x10⁹ CFU*,
Bifidobacterium bifidum BB01 0,1x10⁹ CFU*,
Streptococcus thermophilus FP4 0,1x10⁹ CFU*,
Bifidobacterium longum BL03 0,1x10⁹ CFU*,
Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) 4x10⁹ CFU*
Fruktooligosahhariidid (FOS) 300mg.

*Kolooniaid moodustavate ühikute arv.

Probiootiliste bakterite üldkogus 4,14 x 109 cfu**/ 1 kapslis

Pakendis 60 kapslit.
Valmistatud EU-s
Parim enne pakendil.
Maaletooja: EstFit OÜ
Sarnased tooted
India nõgese ekstrakt
Tootekood: 528
16,99 €
Maasikamaitselised multivitamiini kummikommid
Tootekood: 1354
6,90 €
Mõeldud naistele
Tootekood: 1374
19,90 €
14 mg rauda tableti kohta. C-vitamiin parendab raua imendumist
Tootekood: 1378
10,90 €
Toetab kilpnäärme tööd
Tootekood: 1494
21,90 €