KFD PURE MSM 600g

Tootekood: 619 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
Puhas MSM, ilma magusaineteta! / 300 portsjonit
- antioksüdatiivsete ja põletikuvastaste protsesside toetamine kehas
- liigeste ja sidemete seisundi parandamine
- aitab kehal toota kollageeni ning on seeläbi kasulik ka nahale ja juustele!
- detox omadustega mis aitab kehast välja viia toksiine.
15,90 € 26,50 €/Kg
KFD PURE MSM - on PURE toidulisandi tootesarjast - ilma aroomide ja magusaineteta, kõrgeima kvaliteediga puhas tooraine ilma tarbetute lisanditeta. See sobib ideaalselt segamiseks teiste toidulisanditega, nt maitseainetega, kuna see lahustub vees väga hästi.

MSM on metüülsulfonüülmetaan - tavaliselt nimetatakse orgaaniliseks väävliks. See toidulisand on inimkeha paljude keemiliste muutuste substraat, osaleb muu hulgas antioksüdantide, näiteks n-atsetüültsüsteiini või mõnede vitamiinide sünteesis. MSM on ka paljude toidulisandite komponent inimestele, kes on huvitatud liigeste kaitsmisest ja nendega seonduvate probleemide ennetamisest.

MSM-i tarvitamine võib olla kasulik inimestele, kes soovivad:
- antioksüdatiivsete ja põletikuvastaste protsesside toetamine kehas
- liigeste ja sidemete seisundi parandamine
- aitab kehal toota kollageeni ning seeläbi kasulik ka nahale ja juustele!
- detox omadustega mis aitab kehast välja viia toksiine.

Teadlased on täheldanud, et MSM võib muuta põletikulisi mehhanisme, et leevendada treeningu käigus tekkinud valulikkust ja toetab organismis antioksüdantide taset. MSMi omadused võivad aidata ära hoida oksüdatiivsete kahjustuste tekkimist, mis süvenevad vananemise ja keha stressiga.
Liigeste kulumise puhul tekivad liigesevalud – MSM aitab esiteks vähendada kehas põletikulisi protsesse ja kaitseb luustikku.

MSM aitab kehas kaasa kollageeni taastootmisele ning seeläbi parandada ka nahka. Vanusega tekkivad kortsud, kuiv nahk ja elastsuse vähenemine on kõik kollageeni vähenemisega seotud. MSM koos vitamiin C’ga töötab eriti hästi naharakkude taastamise nimel.

MSMi nimetatakse ka “ilumineraaliks” mis annab meie kehadele väävlit tootmaks kollageeni ja keratiini. Väga paljud kasutajad on tähele pannud, et juba peale paari nädalat järjepidevat kasutamist on nende juuksed ja küüned tugevamad ning paksemad.

MSMi üks tähtsamaid omadusi on see, et see muudab teie rakud läbilaskvamaks. See tähendab, et see võimaldab toksiine ja metaboolseid jäätmeid kergemini rakkudest välja viia, samas kui olulisi toitaineid ja hüdratatsiooni saab tõsta. MSM on kaltsiumfosfaadi lahustaja, seega on tal märkimisväärne võime purustada halb kaltsium, mis on degeneratiivsete haiguste juur. MSM toetab ka allergiate, põletike ja valu korral (pea-, lihase-, liigesevalude korral).MÄRKUS. Toorainel on looduslik maitse!

Toode sisaldab ainult puhast toorainet (ilma maitselisanditeta), millel on spetsiifiline maitse. 

Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. Ärge kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekesise dieedi asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toodet ei tohiks kasutada neeru- või maksaprobleemidega inimesed. Ravimit ei tohi kasutada rasedad ega imetavad naised.

Säilitamine: tihedalt suletud anumas, toatemperatuuril kuivas ja ventileeritavas kohas, eemal alla 14-aastastest lastest.

Kasutamine: Üks portsjon - 2 g (1/2 lusikatäit) tuleks valada nõusse, kus on 150-200 ml vett või mahla, ja segada. Kasutage sõltuvalt individuaalsetest vajadustest, mitte sagedamini kui üks kord päevas, nt enne treenimist.

Koostisosad: Metüülsulfonüülmetaan, paakumisvastane aine: ränidioksiid

Toitumisalane teave 1 portsjoni (2g) kohta:
Metüülsulfonüülmetaan 1996 mg

Toodetud EU-s
Parim enne pakendil
weight 0.6