KFD Premium Citrulline 400g

Tootekood: 648 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
Aitab kaasa treeningvõime suurenemisele!
80 portsjonit
22,50 € 56,25 €/Kg

Parameetrid


* Vali maitse

KFD Premium Citrulline on kuni 400 g kõrgeima kvaliteediga L-Citrulliini malaati, millele on lisatud meie patenteeritud maitseretsept. Toode ei sisalda tarbetuid täiteaineid, näiteks odavamaid aminohappeid.

Tsitrulliin võib vastavalt teaduspublikatsioonidele kaasa aidata treenimisvõime suurenemisele, lämmastikoksiidi kontsentratsiooni suurenemisele veres ja suurendada nn lihaspumba toimet.

KFD Premium Citrulline on:

- hea hinnaga- 80 portsjonit!
- ainulaadne maitseretsept,
- väga hea lahustuvus

Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. Ärge kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekesise dieedi asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toodet ei tohiks kasutada neeru- või maksaprobleemidega inimesed. Ravimit ei tohi kasutada rasedad ega imetavad naised.

Kasutamine: Üks portsjon - 5 g (1 kulp) tuleks valada nõusse, kus on 150-200 ml vett või mahla, ja segada. Kasutage sõltuvalt individuaalsetest vajadustest, mitte sagedamini kui üks kord päevas, nt enne treenimist. Ei sobi rasedatele, imetavatele emadele, lastele, neeru ja maksa probleemide korral.

Toitumisalane teave 1 portsjoni (5g) kohta:
L-Tsitrulliin malaat 4270 mg
 millest L-tsitrulliin 2420 mg

Koostis: L-Tsitrulliin malaat, maskeeriv aroom, aroom- laim,magustaja: sukraloos.

Säilitamine: tihedalt suletud anumas, toatemperatuuril kuivas ja ventileeritavas kohas, eemal alla 14-aastastest lastest.

Toodetud EU-s
Parim enne pakendil
weight 0.4