KFD PURE Tyrosine 300g

Tootekood: 620 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
Puhas L-Türosiin, ilma magusaineteta!
200 portsjonit
KFD PURE türosiin - on PURE puhaste toidulisandite sarja toode - ilma aroomide ja magusaineteta, kõrgeima kvaliteediga puhas lahustuv tooraine ilma tarbetute lisanditeta. Toodet võib segada teiste toidulisanditega, näiteks maitseainetega.

Türosiin on üks 20-st aminohappest, mis on vajalikud meie keha ja tervise korralikuks toimimiseks. See on endogeenne aine, kuid kiire ainevahetuse tagajärjel võib selle kontsentratsioon kehas olla liiga madal.

KFD PURE türosiini toidulisand tuleks lisada treenitavate inimeste toidulauale. Paljude klientide arvates võib türosiin:
- toetada kilpnäärme paremat toimimist
- reguleerida vererõhku
- vähendada stressi mõju

L-türosiin asendatav aminohape, on abiks keskendumisvõimele, motivatsiooniks, vajalik kilpnäärmehormoonide tootmiseks, väsimuse ja stressiga võitlemiseks.

MÄRKUS. Toorainel on looduslik maitse!

Toode sisaldab ainult puhast toorainet (ilma maitselisanditeta), millel on spetsiifiline maitse. 

Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. Ärge kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekesise dieedi asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toodet ei tohiks kasutada neeru- või maksaprobleemidega inimesed. Ravimit ei tohi kasutada rasedad ega imetavad naised.

Säilitamine: tihedalt suletud anumas, toatemperatuuril kuivas ja ventileeritavas kohas, eemal alla 14-aastastest lastest.

Kasutamine: Üks portsjon - 1,5 g (1 lusikatäit) tuleks valada nõusse, kus on 150-200 ml vett või mahla, ja segada. Kasutage sõltuvalt individuaalsetest vajadustest, mitte sagedamini kui üks kord päevas, nt enne treenimist.

Koostis: L-türosiin, paakumisvastane aine: ränidioksiid

Toitumisalane teave 1 portsjoni (1,5g) kohta:
L-Tyrosine / L-türosiin 1497 mg

Toodetud EU-s
Parim enne pakendil
weight 0.3