Peak Tribulus Terrestris 60 kpsl

Tootekood: 1383
Kaubamärk: Peak
Ühik: tk
Tribulus Terrestris ekstrakt koos tsingiga
Tribulus Terrestris koosneb samanimelise ürdi erinevatest ekstraktidest, mis on eriti rikkad steroidsete saponiinide poolest.

Peak Tribulus Terrestris on rikastatud 5 mg tsingiga kapsli kohta, mis aitab hoida meessuguhormooni testosterooni taset veres normaalsel tasemel.

Tribulus Terrestris on paljude sportlaste seas väga populaarne, kuigi selle efektiivsus on sportlaste lõikes erinev ja võib mõnel sportlasel olla madalam kui Testo Stackil.

Tribulus Terrestris Formula võib aidata säilitada normaalset testosterooni taset veres, kui teie elustiil (ületreenimine, kehv toitumine, tugev stress) või vanus põhjustab selle normaalse taseme langemise.

Tribulus Terrestris sisaldab funktsionaalseid ekstrakte ja mikroelemente, kuid mitte piisavas koguses valke, süsivesikuid ja muid olulisi toitainete substraate, mistõttu Tribulus Terrestris'e üldine toime sõltub suuresti teie toitumisharjumustest ja täiendavate toidulisandite kasutamisest.

Lisaks tuleks Tribulus Terrestris’e lisamisel pöörata erilist tähelepanu pre- ja probiootilisele dieedile, sest spetsiaalsed soolebakterid võivad parandada selles sisalduvate saponiinide biosaadavust.

Tribulus Terrestris'e ekstrakt sisaldab üldiselt vähem otsest testosterooni eelkäijat diosgeniini ja rohkem protodiostsiini kui lambaläätse ekstrakt, mida kasutatakse laialdaselt ka sporditoitumises. Mikroelement tsink, mis on kogu ainevahetuse jaoks tohutult oluline, optimeerib Tribulus Terrestris'e toimet. Muuhulgas aitab tsink kaasa veres normaalse testosterooni taseme hoidmisele, normaalsele viljakusele, normaalsele valgusünteesile, normaalsele nägemisele, toiduvalmistamisele, nahale, juustele, küüntele, immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning võib samuti aidata kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Kasutamine: 2 kapslit päevas.

Hoiatus: toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervislike eluviiside asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.
Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis: Tribulus terrestris'e ekstrakt 84% (puuvili), kapsli kest (veiseliha želatiin), paakumisvastane aine (rasvhapete magneesiumisoolad (taimne)), tsinktsitraat.

2 kapslit sisaldab:
Tsink 10 mg
Tribulus terrestris ekstrakt 1680 mg
    millest saponiinid > 1000 mg

 
Sarnased tooted
Testo Stack aitab kaasa suguhormooni testosterooni normaalsele tasemele ning immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.
Tootekood: 1382
14,90 €