KFD TCM X-CAPS 1000 (500 kapslit)

Tootekood: 623 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
Puhas tri-kreatiin-malaat
100 portsjonit
25,90 € 19,99 € 43,17 €/Kg
KFD TCM X-Caps on 100% puhas kreatiini malaat (tri-kreatiini malaat), kergesti neelatavate želatiinkapslite kujul. 1 kapsel sisaldab kuni 1000 mg kretiinimalaati. Kretiin vastutab ATP, s.o peamise energiaallika, tootmise eest. Õunhape on omakorda toiduainetööstuses tavaliselt kasutatav aine, mis töötab koos kretiiniga sünergiiselt ja parandab imendumisvõimet.

TCM koosneb kolmest monohüdraadi kreatiini molekulist, mis on ühendatud õunhappega, mis aitab parandada selle transporti lihastesse.

Puhta kreatiini põhifunktsioon on energia tootmine keha energiavarude taastamiseks. Antikataboolsete omaduste tõttu aitab kreatiin tõhusa treeningu pikkust parandada. Ühendile lisatud õunhape toetab liikumist lihaste suunas.

Tänu suhteliselt lühikese aja jooksul saadud puhta lihase efektiivsele suurenemisele peetakse kreatiini kõige tõhusamaks seaduslikuks anaboolseks aineks.

Kreatiinilisand aitab parandada jõudu ja vastupidavust, aga ka suurendada puhast lihasmassi.

Pakend: 500 kapslit (1000 mg puhast ainet kapsli kohta)
Portsjonid: 100

KASUTAMINE: 1 portsjon (5 kapslit) enne trenni või pärast trenni või hommikul, pärast hommikusööki.

SÄILITAMINE: Suletud, kuivas ja hästi ventileeritud kohas toatemperatuuril.

Ei tohi tarvitada alla 14-aastased lapsed, rasedad, inimesed, kellel on probleeme neerude või maksaga või kellel on ülitundlikkus või allergia mõne koostisaine suhtes.

KOOSTIS: kreatiin-malaat (kreatiin), kapsel (zelatiin, värv: kaaliumalumiiniumsilikaat, briljantsinine), paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumsoolad. Võib sisaldada gluteeni sisaldavat teraviljasaaduseid, soja, piima, gluteeni jääke.

Toitumisalane teave
1 portsjon / 5 kapslit

Kreatiin-malaat 5000 mg
 millest kreatiin 3705 mg

Valmistatud EU-s.
Parim enne pakendil.
 
weight 0.6