KFD Premium X-BCAA instant 500g

Tootekood: 212
Kaubamärk: KFD Nutrition
Ühik: tk
* Vali maitse

50 portsjonit
BCAA + beeta-alaniini + L-glutamiin
KFD X-BCAA on edasiarendus BCAA Instantist.
KFD X-BCAA on hargnenud ahelaga aminohapete kogum (BCAA): L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine, L-Glutamine, Beta Alanine (5:4:1)
BCAA on eksogeensed aminohapped, see tähendab, et neid ei saa sünteesida organismist, seega tuleb neid manustada toiduga. Tootele on lisatud L-Glutamiini ja beeta-alaniini, mis aitavad paremini tootel toimida, trennijärgne taastumine on kiirem ja suurem kaitse lihastele intensiivse treeningu korral.

Hargnenud ahelaga aminohapped on olulised sportlase toitumises, kuna kasutades regulaarselt, BCAA aitab parandada valgu sünteesi ja aitab peale trenni lihastel taastuda (anti-kataboolsed omadused). Tähelepanuväärne on, et ainevahetuses protsess toimub lihastes, mitte maksas, seetõttu on eriti oluline lihaste kasvatamisel.

Hargnenud ahelaga aminohapetega spordijook on oluline mistahes spordiga tegelevale inimesele, ei ole vahet, kas sa oled jooksja, kulturist, jalgrattur, kergejõustiklane, fitnessiga tegelev inimene. 

KASUTAMINE: Vala üks portsion- 10g (2 kulpi) konteinerisse ja lisa 150-200ml vett või mahla ning sega/raputa tugevalt. Kasuta vastavalt vajadustele, kuid mitte rohkem kui 1 korda päevas. Soovitatavalt enne või pärast trenni. Tarvita koheselt peale valmistamist.

HOIUSTAMINE: Suletud konteineriga kuivas ja hästi ventileeritud kohas toa temperatuuril. Ei sobi tarbimiseks rasedatele, lastele vanuses kuni 14aastat, neeru või maksa haiguste korral ja neile, kellel on mõne koostisosa suhtes allergia. Sisaldab magusaineid.

Sisaldus 1 portsjonis (10g): L-Glutamiin 3700mg, L-Leutsiin 2000mg, L-Valiin 1000mg, L-Isoleutsiin 1000mg, Beeta-alaniin 900mg

Koostisosad (Cola): L-Glutamiin, L-Leutsiin, L-Valiin, L-Isoleutsiin  Beeta-Alaniin, happesuse regulaator: sidrunhape, aroom, värvaine: caramel, magustaja: sukraloos.

Kasutamine: Vala üks portsjon 10g (2kulpi) konteinerisse, lisa 200ml vett, sega. Tarvita vahetult peale valmistamist. Kasuta vastavalt vajadusele trenni ajal, enne või pärast trenni, kuid mitte rohkem kui 1 korda päevas.

Hoiatus: Ära ületa soovitatud kogust. Ära kasuta, kui oled mõne koostisosa suhtes allergiline. Toode ei asenda täisväärtuslikku toitumist. Ei sobi maksa ja neeru probleemide korral.

Säilitamine: kinnises purgis, kuivas ja hästi ventileeritud kohas, toatemperatuuril, lastelle kättesaamatus kohas.
Parim enne pakendil.

Maaletooja: EstFit OÜ, Allika tee 7, Peetri, Harjumaa. www.estfit.ee
  • Aitab parandada valgu sünteesi
  • Aitab peale trenni lihastel taastuda
  • Oluline lihaste kasvatamisel
  • Aitab vähendada lihasmassi kadu ja rasva lisandumist isegi sunnitud treeningpausi ajal
  • Suurendab vastupidavust, vähendab väsimust, minimeerib lihaste lagunemist
  • Kurnatust vähendav toime

Ei sisalda lisatuid suhkruid ega värvaineid, säilitusaineid, ega muid mittevajalikke lisaaineid nagu tauriin või mitte BCAA aminohappeid.

Koostis       1portsion (10 g)       100 g            
L-Glutamine     3700.00 mg          37000 mg   
L-Leucine        2000.00 mg           20000 mg    
L-Valine          1000.00 mg          10000 mg    
L-Isoleucine     1000.00 mg          10000 mg   
Beta-Alanine     900.00 mg           9000 mg   


Koostis: L-Glutmaiin, L-leutsiin, L-valiin, L-isoleutsiin, beeta-alaniin, happesuse regulaator sidrunhape, lõhna- ja maitseaine, värvaine: karamell E150c ammoonium- ekstrakti, musta porgandi, magusained sukraloos ja stevioolglükosiide.

Sarnased tooted
BCAA koos glutamiiniga
Tootekood: 1462
19,90 €
BCAA koos glutamiiniga
Tootekood: 1465
10,90 €
BCAA kofeiiniga
Tootekood: 1508
25,90 €
Tuntud mullinätsu maitseline BCAA
Tootekood: 1532
25,90 €