KFD Premium BCAA Instant+ 350g

Tootekood: 165
Kaubamärk: KFD Nutrition
Ühik: tk
* Vali maitse

70 portsjonit
Rikastatud L-tsitruliin malaadiga
KFD Premium BCAA + Instant on hargnenud ahelaga aminohapete kogum (BCAA): L-Leucine, L-Valine and L-Isoleucine kerglahustuval kujul (seguneb hästi, ilma liigse vahuta). BCAA on eksogeensed aminohapped, see tähendab, et neid ei saa sünteesida organismist, seega tuleb neid manustada toiduga.

Ei sisalda grammigi suhkrut, värvaineid, säilitusaineid ega muid lisa/täiteaineid. Ühes portsjonis (5g) on 4g puhast BCAA aminohappeid ja 0,75g tsitruliinmalaati.

Hargnenud ahelaga aminohapped on olulised sportlase toitumises, kuna kasutades regulaarselt, BCAA aitab parandada valgu sünteesi ja aitab peale trenni lihastel taastuda (anti-kataboolsed omadused). Tähelepanuväärne on, et ainevahetuses protsess toimub lihastes, mitte maksas, seetõttu on eriti oluline lihaste kasvatamisel.

Hargnenud ahelaga aminohapetega spordijook on oluline mistahes spordiga tegelevale inimesele, ei ole vahet, kas sa oled jooksja, kulturist, jalgrattur, kergejõustiklane, fitnessiga tegelev inimene. 

Premium BCAA Instant+ on rikastatud L-Citrulline malaadiga. Tsitruliin aitab peale treeningut paremini taastuda, vähendab väsimust ja lihasvalu. Samuti aitab laiendada veresooni ja suurendab verevarustust lihastes, mis aitab kaasa toitainete kiiremaks omastamiseks. Tsitruliin vähendab lihases piimhapet, suurendab ATP tootlikust, suurendab lämmastikoksiidi (NO) tootlikust. Võimaldab peale treeningut paremini taastuda, tõstab aeroobset töövõimet.

On tõestatud, et tsitrulliin maalaat parandab lihaste vastupidavust/ jõudlust, kuna tsitruliin maalaat suurendab aeroobset energiatootmist ja hoiab ära väsimust. Tsitruliin maalaat vähendab piimhappe ja ammoniaagi ehitusprotsessi ning kiirendab lihaste/musklite taastumist, tõestes kreatiinfosfaadi ja ATP (adenosiintrifosforhapet) sünteesi (resynthesis) taset.

Toiteväärtus 1 portsjonis (5g): L-Leutsiin 2000mg, L-Valiin 1000mg, L-Isoleutsiin 1000mg, L-tsitrulliini malaat 750mg, millest L-tsitrulliin 425g.

Koostisosad: L-Leutsiin, L-Valiin, L-Isoleutsiin, L-tsitrulliin malaat, aroom, happesuse regulaator (sidrunhape), musta porgandi ekstrakt, magusained: sukraloos ja stevioolglükosiidid.

Kasutamine: Vala üks portsjon 5g (1 kulp) konteinerisse, lisa 100-150 ml vett, sega. Tarvita kohe peale valmistamist. Kasuta vastavalt vajadusele trenni ajal, enne või pärast trenni, kuid mitte rohkem kui 1 korda päevas.

Hoiatus: Ära ületa soovituslikku kogust. Ära tarvita kui oled mõne koostisosa suhtes allergiline. Toidulisand ei asenda täisväärtuslikku toitumist. Ei sobi inimestele, kellel on neeru või maksa probleemid. Säilitamine: suletud konteineris, kuivas ja hästi ventileeritud kohas, toatemperatuuril, lastele kätesaamatus kohas. Parim enne pakendil.

Maaletooja: EstFit OÜ,  Allika tee 7, Peetri, Harjumaa.www.estfit.ee

KFD Premium BCAA Instant+ võib jätta kerge kibeda järelmaitse, kuna sisaldab kõrges koguses L-leucine aminohapet, ning see on normaalne. Kui analoog toodetes kibedat kõrvalmaitset ei ole, siis võib olla see märk vähesest aminohapete kogusest või on maitse peidetud ohtrate ebatervislike magusainete jm-ga!
  • Aitab parandada valgu sünteesi
  • Aitab peale trenni lihastel taastuda
  • Oluline lihaste kasvatamisel
  • Aitab vähendada lihasmassi kadu ja rasva lisandumist isegi sunnitud treeningpausi ajal
  • Suurendab vastupidavust, vähendab väsimust, minimeerib lihaste lagunemist
  • Kurnatust vähendav toime


BCAA+ Instant ei sisalda lisatuid suhkruid ega värvaineid, säilitusaineid, ega muid mittevajalikke lisaaineid nagu tauriin või mitte BCAA aminohappeid. 1 portsion 10g sisaldab 8g puhast BCAA-d ja 1,5g  L-Citrulline Malate.

SUPPLEMENT FACTS    100 g    10 g
L-Leucine                   40 g    4000 mg
L-Valine                     20 g    2000 mg
L-Isoleucine                20 g    2000 mg
L-Citrulline Malate        15 g    1500 mg


Ingredients: L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine, lecithin-rapeseed powder, acidity regulator - citric acid, flavouring, sweeteners - sucralose and steviol glycosides.

Sarnased tooted
BCAA koos glutamiiniga
Tootekood: 1462
19,90 €
BCAA koos glutamiiniga
Tootekood: 1465
10,90 €
BCAA vahekorras 3:1:1
Tootekood: 1469
18,90 €
BCAA kofeiiniga
Tootekood: 1508
25,90 €
Tuntud mullinätsu maitseline BCAA
Tootekood: 1532
25,90 €