KFD küpsetussprei KOOKOSÕLI 400g

Tootekood: 425 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
1520 portsjonit
14,90 € 37,25 €/Kg
KFD Cooking Spray - kookosõli on madala kalorsusega pihustatav õli ja valmistatud kookosõli baasil. Ideaalne viis praadida, grillida ja küpsetada, ilma et toit jääksid pannile kinni ja samal ajal ilma liigse õlita ja tarbetute kaloriteta (1 portsjon sis. umbes 3 kcal). Kookosõli on sobib kasutamiseks kõrgtemperatuuril toitude kuumtöötluseks.

KFD Cooking Spray on eriti soovitatav madala rasvasisaldusega dieediga inimestele. Toode sobib kõikjal, kus vajate praadimiseks õli. Katke pind enne praadimist või küpsetamist õhukese rasvakihiga, et anda küpsetisele krõmpsuvat kihti. Pannkookide valmistamisel asendamatu toode! Toote kõrgsurve võimaldab seda väga säästlikult kasutada - see kestab kaua!

See on ideaalne viis röstida, praadida, grillida ja hautistel kasutada, ilma liigse rasva ja kaloriteta.

Cooking spray on erakordne abivahend köögis. Pihustataval küpsetusõlil on väga mitmekülgne kasutusala. Kõige tavalisemalt kasutatakse küpsetusõli toidunõude nagu küpsetusvormide, pannide, pottide õlitamiseks. Samuti on hea kasutada küpsetusõli ka spaatlite, puulusikate, labidate, mõõteanumate õlitamiseks, et toit ei hakkaks neile külge.

Spreiõli on väga mugav kasutada pihustades spreid pudelist otse pannile. Õli ei pea laiali ajama ning saab väga õhukese kihina katta. Ettevaatust! Raputada hoolikalt enne igat kasutamiskorda. Mitte pihustada otse ahju kohal, vaid lisada õli eelnevalt külmale anumale või toidule. Toode on väga tuleohtlik!

Kasutamine: eemalda kork ning pihusta spreid umbes 20 cm kauguselt.

Koostisosad: kookosõli, kandegaas.

Toiteväärtus 1 portsjoni kohta (0,25g): Energia 3kcal, rasvad 0,25g sh küllastunud rasvahapped 0,23g, süsivesikud 0g, suhkrud 0g, kiudained 0g, valk 0g, sool 0g.

Hoiatus: Tuleohtlik. Ära kasuta kuumal pinnal või lahtise tule lähedal. Ära pihusta otse ahju. Eemalda enne küpsetusplaat ahjust. Ahju või kuumaallika lähedal võib puruneda. Väldi silma pihustamist. Sisemus on rõhu all. Pudelit mitte purustada, ega põletada. Mitte hoida üle 50 kraadi juures. Hoida eemal lastest. Tahtlik väärkasutamine sisu tahtliku kontsentreerimise ja sisse hingamise teel võib olla kahjulik või surmav.

Maaletooja: EstFit OÜ, Allika tee 7, Peetri, Harjumaa. www.estfit.ee
weight 0.4
  • Sobilik toiduvalmistamiseks;
  • hea kasutada kaalulangetamisel, sisalda minimaalselt rasva;
  • praktiliselt kalorivaba
  • sobib liha, kala ja köögiviljade praadimiseks, kookide ja vormiroogade valmistamiseks, muna ning pannkookide praadimiseks, liha ja köögiviljade grillimiseks, ning kastmetele lisamiseks;
  • 100% looduslik ning ei sisalda säilitusaineid;
  • kulu võrreldes tavalise õliga on 10-20x väiksem

 


-Ebavajalikke lisaaineid ( Säilitusaineid )

Koostis: kookosõli, kandegaas.

Toiteväärtus 1 portsjon (0,25 g) 100 g

Energia  3 kcal                       900 kcal
Rasv 0,25 g                            100 g
küllastunud rasvad 0,23 g        92 g
Süsivesikud 0 g                      0 g
suhkrud 0 g                            0 g
Kiud 0 g                                 0 g
Valk 0 g                                 0 g
Sool 0 g                                 0 g