KFD küpsetus-sprei BUTTER 201g

Tootekood: 457
Kaubamärk: KFD Nutrition
Ühik: tk
Või maitseline küpsetussprei.
804 portsjonit!
KFD Cooking Spray BUTTER 201g - madala kalorsusega alternatiiv traditsioonilistele õlidele. Sisaldab kvaliteetset rapsiõli, neitsioliiviõli ja naturaalset küüslauku. Sprei versioon, muudab toote säästlikuks ja seda jagub väga pikaks ajaks. Lisaks sisaldab üks portsjon umbes 2 kcal.
Uus retsept võimaldab teil kiiresti ja lihtsalt nautida oma praetud roogade vürtsikat maitset.
  • Sobilik toiduvalmistamiseks;
  • hea kasutada kaalulangetamisel, sisalda minimaalselt rasva;
  • praktiliselt kalorivaba
  • umbes 2 kcal ühe portsjoni kohta. Suurepärane madala rasvasisaldusega dieediga inimestele.
  • sobib liha, kala ja köögiviljade praadimiseks, muna ning pannkookide praadimiseks, liha ja köögiviljade grillimiseks, ning kastmetele lisamiseks;
  • Suurepäraselt sobib ka külmadele roogadele.
  • 100% looduslik ning ei sisalda säilitusaineid;
  • kulu võrreldes tavalise õliga on 10-20x väiksem.
  • See kestab kaua


Kasutamine: Enne kasutamist loksuta. Pihustage umbes 20 cm kaugusel.

Cooking spray on erakordne abivahend köögis. Pihustataval küpsetusõlil on väga mitmekülgne kasutusala. Kõige tavalisemalt kasutatakse küpsetusõli toidunõude nagu küpsetusvormide, pannide, pottide õlitamiseks. Samuti on hea kasutada küpsetusõli ka spaatlite, puulusikate, labidate, mõõteanumate õlitamiseks, et toit ei hakkaks neile külge.

Spreiõli on väga mugav kasutada pihustades spreid pudelist otse pannile. Õli ei pea laiali ajama ning saab väga õhukese kihina katta. Ettevaatust! Raputada hoolikalt enne igat kasutamiskorda. Mitte pihustada otse ahju kohal, vaid lisada õli eelnevalt külmale anumale või toidule. Toode on väga tuleohtlik!

Toiteväärtus: 1portsjoni kohta (0,25 g) Energia 2 kcal (8 kJ), rasvad 0,22g, sh küllastunud rasvhapped 0,01g, süsivesikud 0g, sh. suhkrud 0g, kiudained 0g, valgud 0g, sool 0g.

Koostisosad: Rapsiõli, neitsioliivõli, glükool, naturaalne maitse, puhastatud vesi, kandegaas.

Hoiatus: Tuleohtlik. Ära kasuta kuumal pinnal või lahtise tule lähedal. Ära pihusta otse ahju. Eemalda enne küpsetusplaat ahjust. Ahju või kuumaallika lähedal võib puruneda. Väldi silma pihustamist. Sisemus on rõhu all. Pudelit mitte purustada, ega põletada. Mitte hoida üle 50 kraadi juures. Hoida eemal lastest. Tahtlik väärkasutamine sisu tahtliku kontsentreerimise ja sisse hingamise teel võib olla kahjulik või surmav.