KFD Bacopa Monnieri 90tbl

Tootekood: 524 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
Sasi-vesikaak
Parandab:
-kognitiivseid võimeid
-mälu, konsentratsiooni võimet
Leevendab:
-ärevust, ängi, pinget, depressiooni
13,90 € 243,86 €/Kg
Toode sisaldab orgaanilist ayurveeda taime Bacopa monnieri.

Indias kasutatakse sasi-vesikaagi lehtedest valmistatud preparaate (sanskritis Brahmi) kognitiivsete võimete, mälu ja õppimise parendamiseks, valuvaigistina, epilepsia korral. Teda kasutatakse ayurvedas astma, bronhiidi, düspepsia, kuseteede haiguste jmt haiguslike seisundite korral, ka ärevuse, ängi ja depressiooni korral.

KFD Bacopa Monnieri on toidulisand, mis sisaldab Brahmi ekstrakti (säsi-vesikaak). Brahmi on üks ajurveeda meditsiini mõtmetaimi ning ka traditsiooniline India meditsiin kinnitab, et on olnud kasutusel juba 800 e.Kr. 3000 aastat kasutusel olnud brahmi on kõige võimekam taim vaimsete haiguste ravis üldse.
Tugevdab närvisüsteemi, leevendab arevust ja pinget. Parandab mälu ja konsentratsiooni võimet.
On leitud, et brahmi ekstrakt pärsib märkimisväärselt vähirakkude vohamist sarkoomi (luuvähi) patsientidel.

Brahmi annab ajule suure energiasüsti, kuna taimne keemiline koostis mõjutab neurotransmittereid positiivselt. India kooliõpilaste vanemad jälgivad hoolega, et lapsed eksamiperioodil brahmit tarvitaksid.

Kasulikud omadused:
* Toetab närvisüsteemi tööd
* Alandab kolesterooli (LDL) taset
* Leevendab ärevust, stressi, pinget
* Tugev antioksüdant, kaitseb vabade radikaalide eest
* Parandab mälu ja keskendumisvõimet.

Koostis: 1 portsjon (1 tablett)
Brahmi ekstrakt 250ml
- sh looduslikud saponiinid e. bakosiidid 50% 125 mg

Koostis: Täiteaine: tselluloos, Brahmi ekstrakt (Bacopa monnieri, DER 15: 1, standardiseeritud 50% bakosiididele), glaseeraine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumsoolad, glaseeraine: polüetüleenglükool, ränidioksiid.

Tuntud rohkem küll kui aju– ja närvisüsteemi töö parandaja, omab brahmi positiivset toimet ka seedetraktile ja hingamisteedele, samuti aitab organismi imenduda vajalikel vitamiinidel ja mineraalidel. Bronhiidi ja astma korral on brahmist abi ärritunud hingamisteede lõdvestajana. Võrreldes teiste toniseerijatega on brahmi toime pisut aeglasem, ent seda tõhusam.
weight 0.057