GAVELO MarvelLizzy PINK Sports Bra

Tootekood: 848
Kaubamärk: Gavelo
Ühik: tk
* Suurus

Gavelo MarvelLizzy Pink spordirinnahoidja on keskmise toetusega. *Võidusõitja* disain annab täieliku liikumisvabaduse.

See spordirinnahoidja on valmistatud 73% Rpet ja 27% Lycra kombinatsioonist. RPET on polüester, mis on valmistatud taaskasutatud PET-pudelitest. Antud polüester kahjustab meie universumit ja loodust kõige vähem. Tänu Lycrale on tootel mõnus venivus. Tänu parimatele materjalidele kogete te parimat ja mugavaimat sobivust. UPF 50 + päikesekaitse, mis tagab toote pikaajalise kasutuse. Kaunis ja pehme vooder, mis tagab hea hingavuse. Kiiresti kuivav kangas.

Regulaarne sobivus.

Kanna oma Gavelo riideid uhkuse, kire ja õnnega!
Õige spordirinnahoidja on treenimisel oluline. Spordirinnahoidja peaks pakkuma optimaalset tuge, mugavalt istudes ja võimaldama liikumisvabadust. Kuid mitte ainult hea vormi pärast peaksite investeerima heasse spordirinnahoidjasse. Rind koosneb sidemetest, mis tähendab, et neid saab venitada ja kui sideme on venitatud, ei saa nad kunagi oma esialgset kuju taastada. See on oluline põhjus hea spordirinnahoidja kasutamiseks, hoolimata rinna suurusest. Kui te ei hoia treeningu ajal oma rinnakorvi hea spordirinnahoidjaga, võite saada ka valuliku selja, kaela ja õlad.


Suurus on normaalne.

USA / Suurbritannia
XS (70) = 32
S (75) = 34
M (80) = 36
L (85) = 38
XL (90) = 40


Vältige pesemist pehmendajaga. See ummistab poore ja materjal kaotab hingavuse. See võib mõjutada ka kanga elastsust. Ka survetugevus võib kaotada osa oma tugevusest. Peske pahempidi. Ärge kasutage trummelkuivatust.
Sarnased tooted