Welcome to www.estfit.ee webshop.
Login or Register

QNT Eroxa

QNT Eroxa

28,90 €

SKU: 1392
Brand: Qnt
Unit: tk
Qty.:   tk Add to cart


Vegan seksuaalstimulant

Eroxa on toidulisand, mis sisaldab kõiki looduslikke koostisosi seksuaaliha stimuleerimiseks. Nii meestel kui naistel aitab see tagada loomuliku testosterooni optimaalse taseme vereringes. Kuigi naised toodavad 20–30 korda vähem testosterooni kui mehed, on sellel hormoonil oluline roll, kuna seda nimetatakse sageli "ihahormooniks". Tänu oma keerulisele valemile, aitab see toidulisand sul oluliselt stimuleerida oma seksuaalset iha.

Tänu stimuleerivale ja kasulikule mõjule teie libiidole aitab see toidulisand teil säilitada vastupidavust ja füüsilist jõudlust. Testosterooni stimulaatorina toimides peaks selle tarbimine olema piiratud mõne nädala või kuuga. 

Säilitades optimaalset testosterooni taset veres, stimuleerib toidulisand Eroxa ka teie seksuaalset iha. Vererakkude tootmise kiirendamine ainevahetuses suurendab teie füüsilist energiat kümnekordselt. Tänu Eroxas sisalduvatele koostisosadele saad juurde vastupidavust, jõudu ja elujõudu. Selle toidulisandi asjatundlikult segatud kompleks võib mõjutada ka teie meelt, aidates teil saavutada ka enesekindlust. Eroxa on ideaalne partner, et tulla toime seksuaalsoovi langusega, aga ka võidelda hormonaalse tasakaalutuse tagajärgedega.

Lisaks võib Eroxa mõjuda ka teie lihastele. Tegelikult on kehas leiduva testosterooni taseme ja lihaste kasvu vahel vaieldamatu seos. Mida rohkem teie vere testosterooni taset optimeeritakse, seda parema keskkonna see loob lihaste arendamiseks.

Eroxa on rikas Peruu Andidest pärit maca ekstraktide poolest. Maca taime peamine eelis on selle looduslik afrodisiaakum, mis mängib rolli nii meeste kui naiste hormonaalsüsteemis. Eroxa sisaldab looduslikult päikese käes kuivatatud maca ekstrakte. Kuna maca ei mõjuta mitte ainult  libiidot, vaid suurendab  energiat, siia aitab Eroxa suurendada vastupidavust ja jõudlust. Lisaks võib maca parandada ka viljakust ja aitab võidelda menopausi negatiivsete mõjudega.

Teine Eroxa koostisosa on damiana. Ka see afrodisiaakumi omadustega taim on pärit Lõuna-Ameerikast. Damiana parandab seksuaaltervist, stimuleerides testosterooni tootmist ja vereringet. Optimaalsel tasemel hoitud testosterooni tase toetab iha ja libiido suurenenud taset. Damiana mängib rolli ka hormonaalsete häirete tasakaalustamisel, et parandada seksuaalvõimet. 

Samuti sisaldab Eroxa ka tsinki ja B3-vitamiini. Tsink on oluline mineraal, mis mängib rolli hormoonide, sealhulgas testosterooni sünteesis. See mineraal aitab parandada ka viljakust. Eroxas sisalduv B3-vitamiin osaleb ka suguhormoonide, näiteks testosterooni, aga ka östrogeeni sünteesis.

  • Aitab stimuleerida seksuaalset iha
  • Aitab säilitada kõrget testosterooni taset veres
  • Aitab säilitada vastupidavust
Kasutamine: 2 kapslit päevas koos veega. Mitte ületada soovitavat päevast kogust. Diabeediravi samaaegsel kasutamisel pidage nõu oma arsti või apteekriga. Tarbimine peaks piirduma mõne nädala/kuuga.

Koostis: Maca kuivekstrakt (Lepidium meyenii), kapsel: E464/E407/E508, damiani lehtede kuivekstrakt (Turnera diusa), maltodekstriin, valge. B3, paakumisvastased ained: E470b/E551, tsinktsitraat, vesi.

Hoiatus: Seda toidulisandit ei tohiks kasutada tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise ning tervisliku eluviisi asendamiseks. Hoida väikelastest eemal.

2 kapslit sisaldab
Maca kuivekstrakt 500 mg
Damiana lehtede kuivekstrakt 200 mg
Vitamiin B3 (nikotiinamiid) 48 mg
Tsink 15 mg

 


Similar products
KFD Sleep Well 90tbl

17,00 €

-Aitab parandada unekvaliteeti
-Aitab parandada meeleolu, rahustab
-Aitab taastuda ning stressirohkel ajal magama jääda

View

KFD Sleep Well 90tbl

KFD ALCAR 200g

25,90 €

400 portsjonit!
- aitab kaasa lisaenergia tootmisele
- aitab rakkudel „lahti saada“ liigsetest toksiinidest.
- mõeldud inimestele, kes puutuvad kokku intensiivse intellektuaalse pingutusega, näiteks: juhid, üliõpilased, IT-spetsialistid, professionaalsed mängijad, samuti kõigi erialade sportlased
- taimetoitlastele

View

KFD ALCAR 200g