Welcome to www.estfit.ee webshop.
Login or Register

KFD Forskolin 90tbl

KFD Forskolin 90tbl

16,99 €
303,39 €/Kg

SKU: 528
Brand: KFD Nutrition
Unit: tk
Qty.:   tk Add to cart


Kiirendab kaalulangetamist ja suurendab rasvavaba kehamassi

KFD Forskolini või India nõgesekstrakti (Coleus forskohlii) soovitatakse inimestele kehakaalu vähendamise ja lihasmassi aktiivse ehitamise ajal. Sajandeid on seda kasutatud traditsioonilises Hindu meditsiinis, näiteks hingamisteede, kuseteede, vereringe ja unetuse probleemides korral.

Forskoliin võib leevendada mõningaid allergilisi reaktsioone, inhibeerides histamiini vabanemist ja mõjutades positiivselt silelihaste lõõgastumist.

KFD Forskolin - paljude uuringute kohaselt on India nõgesjuure ekstraktil suur potentsiaal keha koostise ja üldise seisundi parandamiseks. Nagu kõikides seda tüüpi KFD toodetes, on seegi preparaat valmistatud ekstraktist.

Paljude teadlaste arvates võib froskoliin toetada mitmeid protsesse:
- hõlbustab rasva vähendamist
- Suurendab rakkude tundlikkust insuliini suhtes
- Toetab immuunsüsteemi tööd
- Toetab südame-veresoonkonna süsteemi tööd
- soodustab närvisüsteemi taastumist

Pakend sisaldab 90 tabletti.

KFD Forskoliin toidulisand on efektiivne kaalulangetuspreparaat- tõhus lahendus rasvumise ja ülekaalulisuse vastu. Forskoliini aktiivkoostisosa on india nõgesejuure ekstrakt, mis aktiveerib lihaskasvu ja rasvapõletust stimuleerivaid ensüüme. Lisandi rasva põletav toime põhineb rasvhapete vabastamisel rasvkoe rakkudesse ning tänu sellele kasvavad lihased rasvavarudest saadud energiast.

Teaduslikult on tõestatud, et forskoliin võib takistada rasva ladestumist rasvarakkudesse ja suurendada keha termogeneesi, mis omakorda kiirendab kaalulangetamist ja suurendab rasvavaba kehamassi. Lisaks sellele stimuleerib tsüklilise adenosiinmonofosfaadi (rakusisese geenide reguleerija cAMP) produtseerimist, mille tulemusena tõuseb kilpnäärme hormooni tootmine, mis omakorda käivitab rasvade põletamise. Just see omadus on eriti oluline rasvumise puhul- selle all kannatavatel iimestel on täheldatud väga madal cAMP tase ning KFD Forskoliini tarbimisle on võimalik seda tõsta. CAMP taseme tõstmisel alaneb teatud määral vererõhk ja silmarõhk, cAMP edendab veresoonte laienemist, parandab hingamist ja mis kõige tähtsam, suurendab kilpnäärmehormooni eritumist, kis omakorda kiirendab rasvapõletust. Forskoliini kilpnäärmehormoone stimuleerivat võimet on võrreldud türeotropiiniga. Peale selle, et kilpnäärmehormooni tootmine põhjustab rasvapõletust, aktiveerib cAMP taseme tõus organismis proteiinikinaasi, mis omakorda aktiveerib hormoonitundlikke lipaase, mis on seotud rasvkoe lagundamisega. Veel enam, forskoliinil on suurepärane omadus tugevdada ka kõikide teiste samaaegselt kasutatavate rasvapõletajate toimet. Kõrgem cAMP-i tase organismis limiteerib luteiniseeriva hormooni toimet, mis stimuleerib testosterooni taseme tõusu, ning seeläbi soodustab lihasmassi kasvu. Lisaks suurendab cAMP-i kõrge tase skeletilihastes valgusünteesi, mis ka omakorda mõjub positiivselt testosterooni tasemele.

KFD Forskoliini kasulikud omadused:
* Parandab rasvade ja süsivesikute ainevahetust
* Tugevdab immuunsüsteemi ja aeglustab vananemisprotsessi
* Soodustab testosterooni tootmist
* Suurendab libiidot
* Pikendab päevitunud jumet
* Parandab hingamisteede organite tegevust
* Sisaldab B rühma vitamiine

Kasutamine: 1 kapsel päevas:
Sisaldab:
India nõgesjuure ekstrakt 200 mg
sh forskoliin 20mg 

Koostis: Täiteaine: tselluloos, India juureekstrakt, Coleus forskohlii, DER 100: 1, standarditud 10% forskoliinile, klaasaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumisoolad, klaasaine: polüetüleenglükool, paakumisvastane aine: ränioksiid.

weight 0.056

Similar products
KFD VitaPak+ 90tbl

12,50 €

21 ingredients, including 18 at the level of 100% or more of the daily requirement
Almost all minerals in organic forms (lactates and citrates)
Vitapak + can be consumed by people with thyroid disorders such as Hashimoto syndrome or Graves-Besadova disease (autoimmune thyroid) - due to, for example, lack of iodine
It is ideal composition for men, in connection with a large dose of zinc and selenium - respectively 150% and 363% RWS
It is ideal composition for women who care for themselves - 100% RWS of iron, folic acid and biotin (improving the appearance of the skin, hair and nails).
Vitapak has a large dose of organic potassium and magnesium to solve the problem with muscle cramps
Thanks to the high dose of chromium, the product is ideal for people who get an uncontrollable desire for sweet products (containing sugar).
Valuable information for people suffering from anemia - contains a high content of iron, vitamin C, folic acid and vitamin B12.

View

KFD VitaPak+ 90tbl

KFD Biotin Complex (100tbl)

13,00 €

Aitab hoida juukseid normaalsena
Aitab hoida nahka normaalsena
Aitab kaasa normaalsele energiavahetusele
Aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele
Aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele
Aitab kaasa makrotoitainete ainevahetusele

View

KFD Biotin Complex (100tbl)