Zec+ Health Vitamiin B12 (120tk)

Tootekood: 861 Kaubamärk: Zec+ Ühik: tk
Eriti vajalik veganitele (kes ei tarbi liha, muna ja piimatooteid)
Suure biosaadavusega vitamiin B12
Vitamiin B12 on seotud rakkude jagunemisega, vereloomega, hormoonide ja neurotransmitterite sünteesiga ning seljaaju ja aju närvijuhtmete kaitsega.
19,90 €
TOOTE TEAVE "HEALTH + B12 VITAMIINi KAPSLID 1000 MCG, 120 TÜKKI

Vitamiin B12 kapslites toidulisandina
Kui otsite tõhusat toidulisandit, et varustada end B12-vitamiiniga, on HEALTH + suurtes annustes kapslid hea valik. Toidulisandit võetakse piisava koguse vedelikuga 1 kapsel üks kord päevas. Vitamiinipreparaat annab kehale B12-vitamiini kui olulist elutähtsat vitamiini, mida iga keharakk vajab väikestes annustes pidevalt. Kvaliteetse, suures annuses vitamiini B12 tarbimine on organismi kõige erinevamate protsesside optimaalseks ja sujuvaks toimimiseks hädavajalik, kuna seda ei tooda keha ise ja seetõttu tuleb seda tarbida toidu või toidulisandiga. Liha, piimatooteid ja mune söövad inimesed kannatavad harva B12-vitamiini puuduse all. Taimetoitlaste ja veganite jaoks on seevastu nende dieedist tingituna nende vitamiinivajaduste täitmiseks soovitatav võtta B12 toidulisandiga. Vitamiin B12 on seotud rakkude jagunemisega, vereloomega, hormoonide ja neurotransmitterite sünteesiga ning seljaaju ja aju närvijuhtmete kaitsega.

Suure biosaadavusega vitamiin B12
Hästi toimiva organismi jaoks on oluline, et vitamiin B12, mida tuntakse ka kui koobalamiini, oleks varustatud suure biosaadavusega. Kuid paljud toidulisandid ja -preparaadid sisaldavad tsüanokobalamiini, mille imendumiskiirus on nõrk. Seetõttu oleme otsustanud kasutada Health + B12-vitamiini kapslites kolme vitamiini B12 vormi adenosüül-, metüül- ja hüdroksükobalamiini, kuna organism omastab neid kõige paremini.

Adenosüülkobalamiin on B12 aktiivne vorm ja seda on vaja energia tootmiseks mitokondrites - keha rakkude energiajaamades. Adenosüülkobalamiini puudus võib kiiremini põhjustada väsimust ja lihasnõrkust. See tagab ka närvide tervise.

Metüülkobalamiin on ka B12-vitamiini aktiivne vorm ja alandab homotsüsteiini taset veres, mis võib vähendada veresoonte kahjustuste riski. Seega võib metüülkobalamiin kaudselt aidata vältida südameatakke ja insulte. Samuti toetab see võõrutust, mis toimub peamiselt maksas, samuti vereloomet ja närvide tervist.

Nii nagu tsüanokobalamiin, on ka hüdroksükobalamiin B12-vitamiini passiivne vorm. Selle eeliseks on aga see, et see muundatakse organismis aktiivseteks vormideks adenosüülkobalamiin ja metüülkobalamiin ning sellel on detoksifitseeriv toime. Hüdroksükobalamiin suudab neutraliseerida ka niinimetatud nitrosatiivset stressi, s.t lämmastikmonooksiidi (NO) suurenenud moodustumist ja seeläbi rakkude kaitset.

Igaüks, kes otsib B12-vitamiini tarbimiseks tõhusat ja hõlpsasti kasutatavat toidulisandit, võib HEALTH + kapslitega toetada energia ainevahetust, närvisüsteemi toimimist, homotsüsteiini ainevahetust ja psühholoogilist funktsiooni.

Nutritional and energy information:   
HEALTH+ Vitamin B12
 pro 100g / per capsule
Calorific value 234 kcal /  1 kcal  958 KJ / 4 KJ
fat <0,1 / g <0,1 g
hereof: saturated fatty acids <0,1 / g<0,1 g
carbohydrates 21,9 g / 0,1 g
of which sugars 1,9 g / <0,1 g
Fiber 73,1 g / 0,3 g
protein 0,2 g / <0,1 g
salt 0,02 g / <0,01 g
Salt calculated as sodium content x 2.5
       Water soluble vitamins: 

Vitamin B12 * 232,6 mg / 1000,0 µg
of which methylcobalamin 77,5 mg / 333,3 µg
of which hydroxycobalamin 77,5 mg / 333,3 µg
of which adenosylcobalamin 77,5 mg / 333,3 µg
  
* 9302326% / 40000%

Koostis: Mikrokristalne tselluloos, kapsli kest (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), adenosüülkobalamiin, hüdroksükobalamiin, metüülkobalamiin
Võtke 1 kapsel ülepäeviti piisava koguse vedelikuga.