KFD Regular WPC80 valgukonsentraat 750g

Tootekood: 247 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
Uus!
* VALI MAITSE

KFD Regular WPC 80 on tippkvaliteediga 100% puhas vadakuvalgu kontsentraat. Tootel on hea maitse, suurepärane lahustuvus ja vähest aega püsiv vaht. Kuid lahustuvus pole nii hea kui Premium sarja puhul, kuna puudub laktoos. Laktoosi puudumine põhjustab pärast veega segamist spetsiifilist kleepumist.

Nagu kõik KFD tooted, ei sisalda KFD Regular WPC 80 värvaineid egakahjulikke ja ebavajalikke lisaaineid. Ultrafiltreerimise käigus eraldatakse suhkrud (laktoos) ja valgud, mistõttu on toode puhtam võrreldes teiste firmade toodetega.

KFD Regular WPC ei sisalda aspartaami või muid lisaaineid (kunstlikke värvaineid, mis on märgitud tähega "E" ja täiteaineid), mis mõjutavad tervist ja pole täpselt teada, kuidas nad organismi mõjutavad.
Sisaldab vähe taimepõhiseid valke - nagu sojavalk, nisu (tuntud ka kui l-glutamiinpeptiide), riis ja muid madalama kvaliteediga koostisaineid.
KFD Premium WPC on vadakukontsentraadist kõrge BCAA (hargnenud ahelaga aminohapped) kontsentratsioon.

Meie toode ei sisalda seedeensüüme (mida kasutavad paljud Ameerika firmad).

Vadakuproteiinikonsentraat on valguallikas mis imendub lihtsalt, ideaalne täiendav toiduaine mis tahes spordihuvilisele. Kombineerides sobiva treeningu ja toitumise, aitab WPC parandada lihaste kasvu ja keha rasvu vähendada.

KASUTUSJUHEND: Lisa üks portsjon- 30 g (1 ja 1/2 kulpi) 200 ml piimale või veele ja sega korralikult. Tarbi koheselt pärast valmistamist, vastavalt individuaalsele vajadusele, kuid mitte sagedamini kui kaks korda päevas.

SÄILITAMISTINGIMUSED: Suletud, kuivas ja hästi ventileeritud kohas toatemperatuuril kättesaamatus kohas lastele alla 14a.

Ei tohi tarvitada alla 14-aastased lapsed, rasedad, inimesed,kellel on probleeme neerude või maksaga või kellel on ülitundlikkus või allergia mõne koostisaine suhtes. Toode sisaldab magusaineid.

KFD Regular WPC80 valgupulber 750g
Toiteväärtus 100 g  /  30 g (üks portsjon)

Energia    390 kcal (1650 kJ)  /  120 kcal (508 kJ)
Rasv    6g   /    2 g
-küllastunud rasvhapped    4 g  /   1 g
-monoküllastumata rasvhapped 1,6 g / 0,5 g
-polüküllastumata rasvhapped 0,1g / 0,03 g
Süsivesikud    5 g   /    1,5 g
-suhrkud     5 g  /   1,5 g
Valk     76 g  /   24 g
Sool     0,6 g    /    0,22 g
Valgukonsentraat 97 g   /   29,1 g

Koostis: vadakuvalgu kontsentraat (piimast), kakao (šokolaadi maitsega), lõhna- ja maitseaine (puudub naturaalse maitse versioonil), happesuse regulaator - sidrunhape (puudub naturaalse maitse versioonil), sool, magusained (puudub naturaalse maitse versioonil) - sukraloos ja stevioolglükosiid.


 
weight 0.75