KFD Premium XXL BBQ kaste 900ml (13.08.19)

Tootekood: 450 Kaubamärk: KFD Nutrition
BARBEQUE maitseline kalorivaba kaste
180 portsjonit

KFD Sauce Zero on väga looduslähedane toode, mis sisaldab väga vähe kaloreid. See on "värske" toode, seega ei sisalda see tohutut kogust säilitusaineid, mistõttu on tema säilivusaeg lühikene. Ning see nõuab külmkapis säilitamist (isegi avamata).

Kui tihti me näeme inimeste hämmingus nägusid, kes ei ole veel kasutanud KFD tooteid ja nähes KFD toodete tervislikku poolt, kuuleme sama küsimust - "Kuidas on see võimalik?". Ka sina mõtled ja vangutad pead, kuidas on see võimalik? Mis on nende toodete saladus, mis maitsevad nii hästi, sisaldavad nii vähe kaloreid ja suhkrut, ning on rasvavabad.

Erinevalt teistest "kastmetest", iseloomustab KFD kastemaid täiesti erinev koostis ja maitse. Nad on paksud, kohevad ja iga maitse on valmistatud originaalretsepti järgi.

Me otsustasime loobuda vastuolulisest paksendajast, mis võib põhjustada probleeme seedesüsteemile (nt. CMC) ja suhkrust, et vähendada kalorihulka (sis. liitsüsivesikuid (parim liiki)) ja sisaldavad looduslikke koostisosi.

TÄHELEPANU. Kastmed vajavad külmkapis säilitamist. Tellides postiga, ei vastuta EstFit toote kvaliteedi eest, kui see on kahjustada saanud liiga soojal temperatuuril. Tellimine omal vastutusel. Soovitame osta otse EstFit esindusest.

Kasutamine:  Enne kasutamist loksutada. Kasutamine vastavalt individuaalsetele vajadustele, söömine kohe pärast valmistamist. Säilitamistingimused: Hoida külmkapis (+2 ... + 20 ° C), valguse eest kaitstlut, pimedas. Minimaalse säilimisaja pikkus: ülalmainitud ladustamistingimused - erinevad sõltuvalt maitsest (piima sisaldavad kastmed säilivad avatult vähem, teised maitsed kauem). Süüa kohe, peale toidule lisamist.

MÄRKUS - Koostis varieerub sõltuvalt maitsest.
Hoida ainult külmkapis, eemal valguse eest. Soovituslik on tarbida kuni 10 päeva pärast avamist. Võib tarvitada ka hiljem.
See on värske toode (nagu ka jogurt näiteks) ning seetõttu säilivusaeg pärast avamist on lühike. Säilitamine väljaspool külmkapi või kauem kui 1 päev võib viia riknemiseni.

Hoiustamine: Hoida jahedas, kuivas ja pimedas kohas. Säilitada külmikus ja tarbida 4 nädala jooksul. Enne kasutamist loksutada.

 
weight 0.9

-Kalorivabad

-Rasvavabad

-Suhkruvabad

-Mõnusalt paksud ja kohevad

-Sisaldavad looduslikke koostisosi

- Suhkruid

-Kaloreid

-Säilitusaineid (väga väikeses koguses)

Vesi, tomatikontsentraat, alkohoolne äädikas, agaavsiirup, modifitseeritud tärklis, sojakaste (vesi, soja, sool, nisujahu, suhkur, karamellvärv E 150a), sool, värvus (karamell E 150c), vürtsid, suitsu maitse, säilitusaine (kaaliumsorbaat), stabilisaator (ksantaankumm), magusaine (sukraloos). See sisaldab suhkrut ja magusainet. Võib sisaldada: mune, piima, sellerit, sinepi, seesamist.

Toiteväärtus 1 portsjon (5,00 g) / 100 g
Energia väärtus 2,00 kcal        / 40 kcal 
Süsivesikud     0,53 g            / 10,6 g 
         - sh suhkrud 0,27 g      / 5,4 g
Kiudained    0,02 g                / 0,4 g
Valk            0,03 g               /  0,6 g
Sool            0,09 g               / 1,8 g
Rasv           0,01 g               / 0,2 g