GAVELO GreenBeret leggings- meeste kompressioon püksid

Tootekood: 105 Kaubamärk: Gavelo Ühik: tk
59,90 € 35,94 €
* Suurus

GREEN BERET leggings
Ole valmis võitluseks koos GREEN BERET kompressioon treeningretuusidega. See lahe ning ajatu mudel loob teist tõelise sõduri. Kamoflaaz muster on kombinatsioon sinisest, rohelisest, hallist, valgest ja mustast. Reitel, säärtel ning puusadel on dekoratiivne muster. Sa koged täielikku ja ülimalt mugavat sobivust ning ei pea muretsema läbipaistvuse pärast tänu kvaliteetsele materjalile.

Materjal: Meie toode on valmistatud 73% Rpet ja 27% Lycra kombinatsioonist. RPET on polüester, mis on valmistatud taaskasutatud PET-pudelitest. Antud polüester kahjustab meie universumit ja loodust kõige vähem. Tänu Lycrale on tootel mõnus venivus. Tänu parimatele materjalidele kogete te parimat ja mugavaimat sobivust. Retuusidel on survetugevus ja 360 kraadine venivusvõime ning UPF 50 + päikesekaitse, mis tagab toote pikaajalise kasutuse.Get ready for combat - with Gavelo GreenBeret. 

Compression leggings for men.
This cool, yet sleek model will definetely help you to bring out your inner soldier. 
Camouflage pattern in blue/green/grey/white/black, with decorative pattern on hips, calves and thighs. Gavelo logo on right calf. 
You will experience a perfect fit and no see thru thanks to one of the best materials on the market. It has a compression power and 360 degree stretch.
UPF 50+ sun protection.tion.