Добро пожаловать в интернет-магазин www.estfit.ee.
Вход или Регистрация

KFD Forskolin 90tbl

KFD Forskolin 90tbl

16,99 €
303,39 €/Kg

Артикул: 528
Бренд: KFD Nutrition
Единица: tk
Кол-во:   tk В корзину


Kiirendab kaalulangetamist ja suurendab rasvavaba kehamassi

KFD Forskolini või India nõgesekstrakti (Coleus forskohlii) soovitatakse inimestele kehakaalu vähendamise ja lihasmassi aktiivse ehitamise ajal. Sajandeid on seda kasutatud traditsioonilises Hindu meditsiinis, näiteks hingamisteede, kuseteede, vereringe ja unetuse probleemides korral.

Forskoliin võib leevendada mõningaid allergilisi reaktsioone, inhibeerides histamiini vabanemist ja mõjutades positiivselt silelihaste lõõgastumist.

KFD Forskolin - paljude uuringute kohaselt on India nõgesjuure ekstraktil suur potentsiaal keha koostise ja üldise seisundi parandamiseks. Nagu kõikides seda tüüpi KFD toodetes, on seegi preparaat valmistatud ekstraktist.

Paljude teadlaste arvates võib froskoliin toetada mitmeid protsesse:
- hõlbustab rasva vähendamist
- Suurendab rakkude tundlikkust insuliini suhtes
- Toetab immuunsüsteemi tööd
- Toetab südame-veresoonkonna süsteemi tööd
- soodustab närvisüsteemi taastumist

Pakend sisaldab 90 tabletti.

KFD Forskoliin toidulisand on efektiivne kaalulangetuspreparaat- tõhus lahendus rasvumise ja ülekaalulisuse vastu. Forskoliini aktiivkoostisosa on india nõgesejuure ekstrakt, mis aktiveerib lihaskasvu ja rasvapõletust stimuleerivaid ensüüme. Lisandi rasva põletav toime põhineb rasvhapete vabastamisel rasvkoe rakkudesse ning tänu sellele kasvavad lihased rasvavarudest saadud energiast.

Teaduslikult on tõestatud, et forskoliin võib takistada rasva ladestumist rasvarakkudesse ja suurendada keha termogeneesi, mis omakorda kiirendab kaalulangetamist ja suurendab rasvavaba kehamassi. Lisaks sellele stimuleerib tsüklilise adenosiinmonofosfaadi (rakusisese geenide reguleerija cAMP) produtseerimist, mille tulemusena tõuseb kilpnäärme hormooni tootmine, mis omakorda käivitab rasvade põletamise. Just see omadus on eriti oluline rasvumise puhul- selle all kannatavatel iimestel on täheldatud väga madal cAMP tase ning KFD Forskoliini tarbimisle on võimalik seda tõsta. CAMP taseme tõstmisel alaneb teatud määral vererõhk ja silmarõhk, cAMP edendab veresoonte laienemist, parandab hingamist ja mis kõige tähtsam, suurendab kilpnäärmehormooni eritumist, kis omakorda kiirendab rasvapõletust. Forskoliini kilpnäärmehormoone stimuleerivat võimet on võrreldud türeotropiiniga. Peale selle, et kilpnäärmehormooni tootmine põhjustab rasvapõletust, aktiveerib cAMP taseme tõus organismis proteiinikinaasi, mis omakorda aktiveerib hormoonitundlikke lipaase, mis on seotud rasvkoe lagundamisega. Veel enam, forskoliinil on suurepärane omadus tugevdada ka kõikide teiste samaaegselt kasutatavate rasvapõletajate toimet. Kõrgem cAMP-i tase organismis limiteerib luteiniseeriva hormooni toimet, mis stimuleerib testosterooni taseme tõusu, ning seeläbi soodustab lihasmassi kasvu. Lisaks suurendab cAMP-i kõrge tase skeletilihastes valgusünteesi, mis ka omakorda mõjub positiivselt testosterooni tasemele.

KFD Forskoliini kasulikud omadused:
* Parandab rasvade ja süsivesikute ainevahetust
* Tugevdab immuunsüsteemi ja aeglustab vananemisprotsessi
* Soodustab testosterooni tootmist
* Suurendab libiidot
* Pikendab päevitunud jumet
* Parandab hingamisteede organite tegevust
* Sisaldab B rühma vitamiine

Kasutamine: 1 kapsel päevas:
Sisaldab:
India nõgesjuure ekstrakt 200 mg
sh forskoliin 20mg 

Koostis: Täiteaine: tselluloos, India juureekstrakt, Coleus forskohlii, DER 100: 1, standarditud 10% forskoliinile, klaasaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumisoolad, klaasaine: polüetüleenglükool, paakumisvastane aine: ränioksiid.

weight 0.056

Схожие продукты
Magnesium+B6 160tbl

10,90 €

Судороги в мышцах - самое неприятное и болезненно! Но, защитить себя от этого неприятного момента можно употреблением Mg + B6.

Продукт от KFD Magnesium + B6 содержит самую лучшую и быстродействующею форми магния - Magnesium CITRATE.

Показать

Magnesium+B6 160tbl

KFD MSM 500g

15,90 €

Maitsestatud MSM pulber / 250 portsjonit
- antioksüdatiivsete ja põletikuvastaste protsesside toetamine kehas
- liigeste ja sidemete seisundi parandamine
- aitab kehal toota kollageeni ning on seeläbi kasulik ka nahale ja juustele!
- detox omadustega mis aitab kehast välja viia toksiine.

Показать

KFD MSM 500g