KFD Panther Pre-Workout Women 375g

SKU: 1224
Brand: KFD Nutrition
Unit: tk
* Vali maitse

Multikomponentne treeningueelne jook spetsiaalselt naistele (mis ei tähenda, et mehed ei tohiks seda tarbida :) )
28 portsjonit
KFD Panther on treeningu eelne toode, mis on mõeldud naistele, kes suhtuvad oma treeningutesse tõsiselt ja hindavad tõhusaid lahendusi. Võrreldes tavaliste treeningeelsete lisanditega sisaldab KFD Panther portsjoni kohta veidi vähem kofeiini (150 mg), seda võib võrrelda topeltespressoga, kuid see pole veel kõik, mis Pantheril kohviga ühist on, sest rohelise kohvi ekstrakti lisamine tootesse annab väärtuslikku klorogeenhapet ja rohelise tee ekstrakt on väärtuslike EGCG polüfenoolide allikas.

Toode ühendab endas rikkaliku tervikliku koostise ja rafineeritud maitsed, mis muudavad treeningueelse värskendava joogi meeldivaks maitseelamusek. Lisaks kofeiinile, tsitrulliinile ja arginiinile AAKG kujul, mis on hea treeningeelse treeningu aluseks, leiate ka L-karnitiini atsetüülitud vormi, türosiini, orgaanilist magneesiumi ja inositooli. Toode ei sisalda beeta-alaniini, mis tihti põhjustab ebameeldivat sügelevat või pakitsevat tunnet nahal(paresteesia). 

KFD Panther on:

- naistele pühendatud kaasaegne treeningu eelne spordijook,

- rikkalik koostis väärtuslike taimeekstraktidega,

- väiksem kofeiini annus kui tavalistel treeningueelsetel toodetel,

- valikus mitu erinevat maitsvat maitset.


Toode sisaldab kofeiini koguses 150 mg portsjoni kohta.

Kasutamine: Valage 13,5 g (umbes 2 kulbitäit) 150-200 ml vee või mahlaga nõusse. Tarbi üks kord päevas olenevalt individuaalsest vajadusest, nt. 30 min. enne treeningut.

Koostisosad (Orange Lemon): L-tsitruliin malaat, L-Valiin, L-Arginiini alfa-ketoglutaraat, tauriin, L-türosiin, magneesium tsitraat (magneesium), aroomid, inositool, atsetüül-L-karnitiin vesinikkloriid, rohelise kohvioa ekstrakt (Coffea Robusta L., standardiseeritud 50% klorogeenhape), paakumisvastane aine: ränidioksiid, glükuronolaktoon, veevaba kofeiin, rohelise teelehe ekstrakt (Camellia sinesis, standardiseeritud 50% EGCG), värv: karoteenid (beeta-karoteen), magusaine: sukraloos, püridoksiinvesinikkloriid (vitamiin B6), musta pipra ekstrakt (Piper nigrum, standardiseeritud 95% piperiin).

Ühes portsjonis (13,5g) (Orange Lemon): L-tsitrulliini malaat 3000mg, millest tsitrulliin 2050mg, L-valiin 2000mg, L-arginiini alfa-ketoglutaraat 1500mg, millest L-arginiin 990mg, L-tauriin 1500mg, L-türosiin 1500mg, magneesium 100mg (27%*), Inositool 600mg, Atsetüül-L-karnitiin HCI 500mg, millest atsetüül-L-karnitiin 425mg, rohelise kohvioa ekstrakt 500mg, millest klorogeenhape 250mg, glükuronolaktoon 200mg,  kofeiin 150mg, Rohelise teelehe ekstrakt 120mg, millest EGCG 66mg, Vitamiin B6 10mg (714%*), musta pipra ekstrakt 5mg, millest piperiin 4,75mg.
* täiskasvanu päevasest võrdluskogusest.

Hoiatus: Ära ületa päevast soovituslikku annust. Ära tarvita kui oled mõne koostisosa suhtes allergiline. Toidulisand ei asenda täisväärtuslikku toitumist. Ei sobi inimestele, kellel on maksa ja neeru probleemid. Toode on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele täiskasvanutele. Sisaldab kofeiini, ei sobi lastele, rasedatele ja imetavatele emadele. Ära tarvita koos teiste ergutavate või kofeiini sisaldavate toodetega.

Säilitamine: Suletud, kuivas ja hästi ventileeritud kohas, toatemperatuuril. Lastele kättesaamatus kohas.

Maaletooja: EstFit OÜ, Allika tee 7, Peetri, Harjumaa. www.estfit.ee
Similar products
34 portsjonit
SKU: 164
22,90 €
25 portsjonit
SKU: 203
29,90 €
Ühes portsonis on 16 000 mg lämmastikoksiidi lähteaineid
SKU: 1287
28,90 €
Pre-workout kummikommid
SKU: 1402
15,90 €