KFD cooking spray Olive oil 400g

SKU: 426
Brand: KFD Nutrition
Unit: tk
1520 portsjonit
KFD Cooking Spray - oliiviõli on madala kalorsusega pihustatav õli ja valmistatud oliiviõli baasil. Ideaalne viis praadida, grillida ja küpsetada, ilma et toit jääksid pannile kinni ja samal ajal ilma liigse õlita ja tarbetute kaloriteta (1 portsjon sis. umbes 3 kcal). Oliiviõli sobib kasutamiseks toitude kiireks kuumtöötlemiseks ning ka külmalt tarbimiseks salatitel, võileibadel.

KFD Cooking Spray on eriti soovitatav madala rasvasisaldusega dieediga inimestele. Toode sobib kõikjal, kus vajate praadimiseks õli. Katke pind enne praadimist või küpsetamist õhukese rasvakihiga, et anda küpsetisele krõmpsuvat kihti. Pannkookide valmistamisel asendamatu toode! Toote kõrgsurve võimaldab seda väga säästlikult kasutada - see kestab kaua!

See on ideaalne viis röstida, praadida, grillida ja hautistel kasutada, ilma liigse rasva ja kaloriteta.

Cooking spray on erakordne abivahend köögis. Pihustataval küpsetusõlil on väga mitmekülgne kasutusala. Kõige tavalisemalt kasutatakse küpsetusõli toidunõude nagu küpsetusvormide, pannide, pottide õlitamiseks. Samuti on hea kasutada küpsetusõli ka spaatlite, puulusikate, labidate, mõõteanumate õlitamiseks, et toit ei hakkaks neile külge.

Spreiõli on väga mugav kasutada pihustades spreid pudelist otse pannile. Õli ei pea laiali ajama ning saab väga õhukese kihina katta. Ettevaatust! Raputada hoolikalt enne igat kasutamiskorda. Mitte pihustada otse ahju kohal, vaid lisada õli eelnevalt külmale anumale või toidule. Toode on väga tuleohtlik!
  • Sobilik toiduvalmistamiseks;
  • hea kasutada kaalulangetamisel, sisalda minimaalselt rasva;
  • praktiliselt kalorivaba
  • sobib liha, kala ja köögiviljade praadimiseks, kookide ja vormiroogade valmistamiseks, muna ning pannkookide praadimiseks, liha ja köögiviljade grillimiseks, ning kastmetele lisamiseks;
  • 100% looduslik ning ei sisalda säilitusaineid;
  • kulu võrreldes tavalise õliga on 10-20x väiksem
Kasutamine: eemalda kork ning pihusta spreid umbes 20 cm kauguselt.

Koostisosad: oliiviõli, soja letsitiin, puhastatud vesi, kandegaas.

Toiteväärtus: 1portsjoni kohta 0,25g: Energia 2kcal, rasvad 0,23g sh küllastunud rasvad 0,03g, süsivesikud 0g, suhkrud 0g, kiudained 0g, valgu 0g, sool 0g.

Hoiatus: Tuleohtlik. Ära pihusta kuumale pinnale või lahtise tule lähedal. Ära pihusta otse ahju. Eemalda enne praepann ahjust. Võib plahvatada, kui jätta kuuma allika lähedale seisma. Väldi silma pihustamist. Pudel on surve all, ära suru ega purusta seda. Mitte säilitada üle 50kraadi juures. Hoia lastele kättesaamatus kohas. Ettevaatamatusest sisse hingamine võib põhjustada tervisele kahju või olla surmav.


 
Similar products