Peak HBN - Female Harmony

Артикул: 1374
Бренд: Peak
Единица: tk
Цена:
19,90 €
Кол-во: - +
   - или -   
Mõeldud naistele
HBN Female Harmony on väärtuslike ainete kompleksi sisaldav toidulisand, mis on spetsiaalselt loodud naise igakuise tsükli toetamiseks. Seda soovitatakse kasutada ennetava meetmena premenstruaalsese faasi või menstruatsiooni enda ajal esinevate probleemide vältimisel. HBN Female Harmony sisaldab erinevaid aineid nagu mungapipar, meliss, kurkumiin, ingveri ekstrakt ja safran spetsiifiliste aminohapete, vitamiinide ja mineraalidega.
  • Toetab naiste igakuist tsüklit
  • Optimaalne toitainetega varustamine PMS-i ja menstruaalkrampide korral
  • Reguleerib hormonaalset aktiivsust
  • Vähendab väsimust ja kurnatust
  • Soodustab normaalset vaimset funktsiooni
  • Mungapipra, melissi ja safrani ekstraktiga
  • Trüptofaani, kurkumiini ja pipraekstraktiga
  • Spetsiifiliste vitamiinide ja mineraalidega
  • 100% vegan
Esimene koostisosa on vitex agnus castus, aine, mis on laialdaselt tuntud oma kasutamise poolest PMS-i või menstruaaltsükli häirete korral. Vitex agnus castus on üksikute uuringute käigus näidanud hormoone reguleerivat toimet.
 
Safran on väga kallis, kuid ka väga tõhus koostisosa, millel arvatakse olevat lisaks antioksüdantsele iseloomule ka positiivne mõju meeleolule. Väidetavalt on safranil spasmolüütiline ja söögiisu reguleeriv toime.

Kurkumiin on laialt tuntud kui tervist edendav ja põletikku reguleeriv aine. Seda kasutatakse HBN Female Harmony's tänu selle potentsiaalsetele valuvaigistavatele omadustele.

 Ingverit peetakse seedimist soodustavaks ja seda kasutatakse sageli iivelduse, krampide ja valu leevendamiseks, nagu need, mida sageli esineb PMS-i või menstruatsiooni ajal.

Melissi kasutatakse eriti alternatiivmeditsiinis. Siin väidetavalt vähendab see väsimust ja letargiat.

Apteegitilli ekstrakt võib aidata valu leevendada.

Aminohape trüptofaan on üks asendamatutest aminohapetest ja seega üks neist, mida meie keha ise toota ei suuda ja on seetõttu sõltuv välisest varustatusest. Praktikas on tõestatud, et õnnehormooni serotoniini lähteaine aitab parandada uneharjumusi, kergeid depressiivseid meeleolusid või meeleolumuutusi.

HBN Female Harmony on funktsionaalselt täiustatud vitamiinide ja mineraalide kompleksiga: vitamiin B6, vitamiin E, foolhape, kaltsium ja magneesium ning tsink ja raud. Neil on mitmeid tervist edendavaid omadusi, nagu väsimuse ja väsimuse vähendamine, hormoonide aktiivsuse reguleerimine ja normaalse vaimse funktsiooni säilitamine.

HBN Female Harmony koostises sisalduvate ainete biosaadavuse parandamiseks on maatriksisse lisatud pipraekstrakti (piperiini).

Pakendis on 120 kapslit

Kasutamine: 6 kapslit päevas. Soovitav jaotada päevane kogus kaheks, võttes korraga 3 kapslit.

Soovitame HBN Female Harmony funktsionaalset toimeainete kombinatsiooni võtta umbes 5 päeva enne premenstruaalse faasi algust kuni umbes 5 päeva pärast menstruatsiooni. Parima võimaliku efekti saavutamiseks on loomulikult mõeldavad individuaalsed kõrvalekalded sellest soovitusest ja neid tuleks igal üksikjuhul uurida.

Märkus: Euroopa Toiduohutusameti (EFSA) hinnangul ei ole eelnevalt kirjeldatud toimed piisavalt tõendust leidnud.

Hoiatus: Tegemist on toidulisandiga. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervislike eluviiside asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis: Trikaltsiumtsitraat, L-trüptofaan, tri-magneesiumditsitraat, kapsli kest (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), ingveri ekstrakt (juur), melissi ekstrakt (terve taim), kumeruse ekstrakt (juur), apteegitilli seemne ekstrakt (seeme), anti- paakumisaine (rasvhapete magneesiumisoolad), raudbisglütsinaat, tsink-L-monometioniinsulfaat, DL-alfa-tokoferüülatsetaat, vitex agnus castuse ekstrakt (puuvili), safrani ekstrakt (stigmad), musta pipra ekstrakt (puuvili), püridoksiinvesinikkloriid, pteroüül monoglutamiinhape.

6 kapslit sisaldab:
Vitamiin B6 1,4 mg
Foolhape 200 µg 
E-vitamiin 15 mg
Kaltsium 250 mg
Magneesium 125 mg
Raud 14 mg
Tsink 10 mg
L-trüptofaan 1000 mg
Ingveri ekstrakt 500 mg
    millest gingeroole 25 mg
Melissi ekstrakt 350 mg 
Kukumi ekstrakt 210 mg
    millest kurkumiini 200 mg
Apteegitilli seemneekstrakt 150 mg 
Vitex agnus castus ekstrakt 24 mg
   millest agnus castus 20 mg
Safrani ekstrakt 10 mg
   millest safranaali 0,2 mg
Musta pipra ekstrakt 5,3 mg
   millest piperiini 5 mg
Схожие продукты
Lühendab uinumiseks kuluvat aega
Артикул: 253
12,50 €
India nõgese ekstrakt
Артикул: 528
16,99 €
Aitab hoida normaalset vere glükoosi taset
Артикул: 560
9,90 €
Glükosamiin C ja E vitamiiniga
Артикул: 1492
14,90 €
Raud koos foolhappe, B12 ja C-vitamiiniga
Артикул: 1502
9,90 €