Добро пожаловать в интернет-магазин www.estfit.ee.
Вход или Регистрация

Peak Glutamine 500g

Peak Glutamine 500g

19,90 €

Артикул: 1373
Бренд: Peak
Единица: tk
Кол-во:   tk В корзину


Ühes portsjonis 9900mg glutamiini

L-glutamiin on sporditoitumises üks olulisemaid aminohappeid. Ligikaudu 20% vabadest aminohapetest veres ja üle 60% lihasrakkudes on glutamiini kujul,  Glutamiin võib olla eriti kasulik hüperkataboolsete stressiolukordade korral. Seetõttu on glutamiini soovitav kasutada  dieedi või väga raske treeningu puhul.

Peak glutamiin on 100% puhas pulbriline glutamiin, mis on rikastatud B-vitamiini kompleksiga ja niatsiioniga. B-vitamiini kompleks aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele (vitamiin B6 ja vitamiin B12). Lisaks toetavad B-vitamiinid väsimuse ja kurnatuse vähendamist ning energia metabolismi korrektset toimimist, hormoonide aktiivsuse reguleerimist, valkude ainevahetust (vitamiin B6) ning steroidhormoonide ja D-vitamiini (pantoteenhape) sünteesi/metabolismi.

Piisav ja pidev valgu ja aminohapete varu on lihaste ülesehitamiseks väga oluline. Selleks tuleks aga lisaks varustada end kiirete (eriti hommikul, enne ja pärast treeningut) ja aeglaste valkudega, et glutamiin oma toimet toetaks.

Laktoosi- ja gluteenivaba vegantoode

Kasutamine: Lahustage 10 g (2 lusikatäit) vees, puuviljamahlas või muus sarnases vedelikus ja joogei pärast stressiolukordi (treening, võistlus). Glutamiini biosaadavuse parandamiseks võib hoida glutamiini pulbrit keel all ja hiljem see alla neelata.

Hoiatus:

Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud, mitmekülgset toitumist ja tervislikku eluviisi. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Hoidke seda toodet lastele kättesaamatus kohas.

Koostis: L-glutamiin 99,9%, niatsiinamiid, püridoksiinvesinikkloriid,
tsüanokobalamiin.

Toitumisalane teave 10g kohta:
Niatsiin 2,4 mg
B6-vitamiin 0,21 mg
B12-vitamiin 0,38 µg
L-glutamiin 9,9 g


Схожие продукты
KFD Premium Glutamine 500 g

18,90 €

100% чистый L-глутамин с ароматизатором. Как и во всех продуктах KFD в нём нет красителей или вредных или бесполезных добавок.

Показать

KFD Premium Glutamine 500 g

KFD AAKG 300g

19,90 €

Аргинин - главный источник окиси азота в организме человека!

Показать

KFD AAKG 300g