Peak Glutamine 500g

Артикул: 1373
Бренд: Peak
Единица: tk
Цена:
19,90 €
Кол-во: - +
   - или -   
Ühes portsjonis 9900mg glutamiini
L-glutamiin on sporditoitumises üks olulisemaid aminohappeid. Ligikaudu 20% vabadest aminohapetest veres ja üle 60% lihasrakkudes on glutamiini kujul,  Glutamiin võib olla eriti kasulik hüperkataboolsete stressiolukordade korral. Seetõttu on glutamiini soovitav kasutada  dieedi või väga raske treeningu puhul.

Peak glutamiin on 100% puhas pulbriline glutamiin, mis on rikastatud B-vitamiini kompleksiga ja niatsiioniga. B-vitamiini kompleks aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele (vitamiin B6 ja vitamiin B12). Lisaks toetavad B-vitamiinid väsimuse ja kurnatuse vähendamist ning energia metabolismi korrektset toimimist, hormoonide aktiivsuse reguleerimist, valkude ainevahetust (vitamiin B6) ning steroidhormoonide ja D-vitamiini (pantoteenhape) sünteesi/metabolismi.

Piisav ja pidev valgu ja aminohapete varu on lihaste ülesehitamiseks väga oluline. Selleks tuleks aga lisaks varustada end kiirete (eriti hommikul, enne ja pärast treeningut) ja aeglaste valkudega, et glutamiin oma toimet toetaks.

Laktoosi- ja gluteenivaba vegantoode

Kasutamine: Lahustage 10 g (2 lusikatäit) vees, puuviljamahlas või muus sarnases vedelikus ja joogei pärast stressiolukordi (treening, võistlus). Glutamiini biosaadavuse parandamiseks võib hoida glutamiini pulbrit keel all ja hiljem see alla neelata.

Hoiatus: Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud, mitmekülgset toitumist ja tervislikku eluviisi. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Hoidke seda toodet lastele kättesaamatus kohas.

Koostis: L-glutamiin 99,9%, niatsiinamiid, püridoksiinvesinikkloriid, tsüanokobalamiin.

Toitumisalane teave 10g kohta:
L-glutamiin 9900 mg
Niatsiin 2,4 mg
B6-vitamiin 0,21 mg
B12-vitamiin 0,38 µg
Схожие продукты
100% puhas l-gutamiin, 100 portsjonit
Артикул: 202
19,90 €
Puhas L-tsitrulliin malaat, ilma magusaineteta!
80 portsjonit
Артикул: 617
19,90 €