Peak Digestive Enzymes

Артикул: 1372
Бренд: Peak
Единица: tk
Цена:
19,90 €
Кол-во: - +
   - или -   
Meie seedimise oluline osa on toidu lõhustamine väiksemateks komponentideks, et muuta need organismile omastatavaks. Suurema toidukoguse või suure energiavajaduse korral jõuab seedesüsteem sageli oma loomuliku ensümaatilise piirini. Toit ei lagune enam optimaalselt, ei imendu enam optimaalselt ega suuda seega enam organismi toitainetega optimaalselt varustada. Sellistel juhtudel aitavad seedetraktiensüümid.

Tarvitamine: 1 kapsel enne toidukorda

Hoiatus: Tegemist on toidulisandiga. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toitumist. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.  Määratud soovitatavat ööpäevast kogust ei tohi ületada. Hoidke seda toodet lastele kättesaamatus kohas. Toodet ei tohi tarbida rasedad, imetavad emad ega lapsed ja alla 18-aastased noorukid. Inimesed, kes kasutavad ravimeid, peaksid seda toodet võtma alles pärast arstiga konsulteerimist.

Koostis: mahuaine (maltodekstriin, mikrokristalne tselluloos), ensüümikompleks 25,7% (DigeZyme®), kapsli kest (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), paakumisvastane aine (rasvhapete magneesiumisoolad)

Sisaldab patenteeritud seedetrakti ensüümide kompleksi DIGEZYME®. 1 kapsel sisaldab 175 mg DIGEZYME®.
Схожие продукты
India nõgese ekstrakt
Артикул: 528
16,99 €
Сильная иммунная система это большая защита от эпидемий, гриппа и простуды...!
Артикул: 710
9,90 €
Puhas C-vitamiin, ilma magusaineteta!
400 portsjonit
Артикул: 1251
13,90 €
Multivitamiini joogi pulber
Артикул: 1509
19,90 €