Magnesium+B6 160tbl

Артикул: 220
Бренд: KFD Nutrition
Единица: tk
Цена:
11,90 €

88,81 €/Kg
Кол-во: - +
   - или -   
Magneesium tsitraat koos B6-vitamiiniga
-aitab vähendada väsimust ja kurnatust
-Magneesium on vajalik elektrotsüütide tasakaalule, närvisüsteemi, luude ja lihaste korralikuks talitluseks
-Magneesiumi paremaks omastamiseks on lisatud B6-vitamiini
KFD Magnesium + B6 on kombinatsioon kõige bio-saadavatest magneesiumi vormidest (magneesium tsitraat) ja B6-vitamiinist, mis sisaldab kuni 375 mg magneesiumiioone ühes portsjonis (100% RDA´d)! Magneesium on vajalik elektrotsüütide tasakaalule, närvisüsteemi, luude ja lihaste korralikuks talitluseks.Toidulisand lihaste ja närvisüsteemi talitluse toetamiseks.

Magneesium + B6-vitamiin on eriti soovitatav kurnatuse ja lihaste jõuetuse korral,ning raske intellektuaalse töö tegemise ajal, kuna see aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Selles koostises suurendab B6-vitamiiniga rikastatud orgaaniline magneesiumsoola kompositsioon magneesiumioonide biosaadavust.

Soovitatav:
- intellektuaalse töö perioodide ajal
- kurnatuse ja ärritavuse korral
- lihaste jõuetuse korral

 

Magneesiumi omastatavust soodustavad B-grupi vitamiinid, eriti  B6 ning C ja D-vitamiinid. Mistõttu on tootele lisatud B6 vitamiini.
Mineraalidest soodustavad imendumist kaltsium, kaalium, naatrium jne. Seetõttu on toodet hea võtta koos toiduga, et ka kõik teised vajalikud ained oleks kättesaadavad.Soovitatav tarbimine: 4 kapslit päevas. Neela kapslid tervelt koos klaasi veega.

Sisaldus ühes portsjonis (4 kapslit): Magneesium 400 mg,  B6-vitamiin 2,2 mg. 

Koostisosad: sidrunhapete magneesiumi soolad (magneesium); kapsel: zelatiin; täiteaine: tselluloos; paakumisvastane aine: ränidioksiid, püridoksiinvesinikkloriid (vitamiin B6). 

Säilitamine: Hoia lastele kättesaamatus kohas. Toatemepratuuril, kuivas ja jahedas kohas. Kaitse niiskuse ja valguse eest. Parim enne pakendil.

Hoiatus: Mitte ületada soovituslikku päevast annust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Ära kasuta, kui oled mõne koostisosa suhtes allergiline. Ei sobi rasedatele ja lastele


 
Схожие продукты
Sisaldab kõiki kõige olulisemaid vitamiine ja mineraale, mida inimese organism vajab

Артикул: 167
12,50 €
Витамин С является важнейшим стимулятором анаболических процессов в организме!
Артикул: 536
9,90 €
Сильная иммунная система это большая защита от эпидемий, гриппа и простуды...!
Артикул: 710
9,90 €
Raud koos foolhappe, B12 ja C-vitamiiniga
Артикул: 1502
9,90 €