KFD PURE Tyrosine 300g

Артикул: 620
Бренд: KFD Nutrition
Единица: tk
Цена:
14,90 €

49,67 €/Kg
Кол-во: - +
   - или -   
Puhas L-Türosiin, ilma magusaineteta!
200 portsjonit
KFD PURE türosiin - on PURE puhaste toidulisandite sarja toode - ilma aroomide ja magusaineteta, kõrgeima kvaliteediga puhas lahustuv tooraine ilma tarbetute lisanditeta. Toodet võib segada teiste toidulisanditega, näiteks maitseainetega.

Tegemist on toidulisandiga.

Türosiin on üks 20 aminohappest. Tegemist on endogeense ainega, kuid kiire ainevahetuse tulemusena võib selle kontsentratsioon organismis olla liiga madal.

Allikad:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Tyrosyna
https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/compound/6057

MÄRKUS. Toorainel on looduslik maitse!

Toode sisaldab ainult puhast toorainet (ilma maitselisanditeta), millel on spetsiifiline maitse. 

Hoiatus: Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. Ärge kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toodet ei tohiks kasutada neeru- või maksaprobleemidega inimesed. Toidulisandit ei tohi kasutada rasedad ega imetavad naised.

Säilitamine: tihedalt suletud anumas, toatemperatuuril kuivas ja ventileeritavas kohas, eemal alla 14-aastastest lastest.

Kasutamine: Üks portsjon - 1,5 g (1 lusikatäit) tuleks valada nõusse, kus on 150-200 ml vett või mahla, ja segada. Kasutage sõltuvalt individuaalsetest vajadustest, mitte sagedamini kui üks kord päevas, nt enne treenimist.

Koostisosad: L-türosiin, paakumisvastane aine: ränidioksiid

Toitumisalane teave 1 portsjoni (1,5g) kohta:
L-türosiin 1497 mg

Tootja: KFD

 
Схожие продукты
100% puhas l-gutamiin, 100 portsjonit
Артикул: 202
19,90 €
Puhas L-tsitrulliin malaat, ilma magusaineteta!
80 portsjonit
Артикул: 617
19,90 €