Добро пожаловать в интернет-магазин www.estfit.ee.
Вход или Регистрация

KFD Beta Alanine 300g

KFD Beta Alanine 300g

15,90 €
53,00 €/Kg

Артикул: 356
Бренд: KFD Nutrition
Единица: tk

Параметры


* Vali maitse

В корзину

375 portsjonit

Beta-alaniin on lihaskoe karnosiini sünteesi lähtematerjal. Tõstab karnosiini taset veres, mis parandab kõrge intensiivsusega treeningut ja aitab kaasa lihaskasvu arengule. Karnosiin on oma olemuselt antioksüdant, pärssides organismisiseseid oksüdatsiooni ja glükatsiooniprotsesse. Lihaskoes on karnosiini põhiülesandeks puhverdada intensiivse lihastöö käigus tekkivaid vesinikioone, mis aitab aeglustada lihaskoe ph muutust, lükates edasi väsimuse teket! Aitab neutraliseerida piimhappe teket lihastes. Parandab lihasvastupidavust. Beta-alaniin aitab transportida teisi aminohappeid maksa. Beeta-alaniin on kasulik kõigile, kes tegelevad spordialaga, mis nõuab äkilist pingutust, näiteks sprint, jõutreening, maadlus jt.

Beeta-alaniin on sportlaste toidulisanditest kreatiini järel üks enim uuritud(ja vähemalt sama efektiivne). Kasutajad on nimetanud seda revolutsioonilst lisandit "uueks kreatiiniks!" Beeta-alaniin parandab teadaolevalt sooritusvõimet kõigi piimhapet tootvate spordialade puhul ning aeglustab lihaste väsimist koormuse puhul. Beeta-alaniini ja kreatiini koos kasutades on võimalik vähendada organismis ka rasvmassi ning suurendada lihasmassi rohkem kui üksnes kreatiini tarbides.

Beeta-alaniini toime on teaduslikult tõestatud arvukates uurimistöödes:
Beeta-alaniini oraalse manustamise korral 4-6 grammi päevas, jaotatuna kuni kaheksale korrale, suureneb kõigi lihaskiudude karnosiinisisaldus 4 nädala jooksul 58,8% (Hill, 2007) ja 64% (Harris 2006) ning 10 nädalase kuuri lõpuks 80%! (Hill, 2007 ja Harris, 2006).
Beeta-alaniin parandab töövõimet väsimuse piiril 28,8%! (Stout, 2006).
Kui eesmärgiks on arendada maksimaaljõudu, siis annab beeta-alaniini tarbimine koos kreatiiniga veelgi paremaid tulemusi. Kõrvalefektina täheldati nende kasutajatel veel ka rasvaprotsendi vähenemist! (Hoffmann, 2006).
 
Kellele?

Beeta-alaniin on treenivale inimesele mõeldud spetsiaallisand sportilke tulemuste parandamiseks. Uuringud tõestavad, et beeta-alaniinist on kasu nii kõrge treenitusega jõu-, kiirus- ja vastupidavusalade sportlastele kui ka treenimata inimestele, algajatele ja madala treenitusega sportlastele.

Kasutamine: 800mg 3 korda päevas.
Sega üks portsjon 800mg (1/10 kulpi)  50-100ml vee või mahlaga ja sega korralikult. Tarbida vastavalt vajadusele kuid mitte rohkem kui 3 kord päevas.

Koostisosad: Beta-Alanine, happesuse regulaator: sidrunhape, aroom, paakumisvastane aine: ränidioksiid, magusaine: sukraloos.

Toiteväärtus päevase annuse kohta (2,4g): Beta-Alanine 2208mg.

Koostisosad (naturaalne): Beta-Alanine, paakumisvastane aine: ränidioksiid.
Toiteväärtus päevase annuse kohta (2,4g) (naturaalne): Beta-Alanine 2399,8mg.

Hoiatus: Ära ületa päevast soovituslikku kogust. Ära tarvita kui oled mõne koostisosa suhtes allergiline. Toidulisand ei asenda täisväärtuslikku toitumist. See toode on mõeldud täiskasvanutele, kellel on suurem füüsiline koorumus. Toode ei sobi rasedatele ja imetavatele emadele. Toode ei sobi neeru ja maksa probleemide korral. Säilitamine: suletud konteineris, kuivas ja hästi ventileeritud kohas, toatemperatuuril. Hoia lastele kättesaamatus kohas. Parim enne pakendil.

Maaletooja: EstFit OÜ, Allika tee 7, Peetri, Harjumaa. www.estfit.ee

 

weight 0.3

Схожие продукты
KFD AAKG 300g

19,90 €

Аргинин - главный источник окиси азота в организме человека!

Показать

KFD AAKG 300g