KFD BCAA Instant 350g

Артикул: 165
Бренд: KFD Nutrition
Единица: tk
* Vali maitse

70 portsjonit
Rikastatud L-tsitruliin malaadiga
KFD Premium BCAA + Instant on hargnenud ahelaga aminohapete kogum (BCAA): L-Leucine, L-Valine and L-Isoleucine kerglahustuval kujul (seguneb hästi, ilma liigse vahuta). BCAA on eksogeensed aminohapped, see tähendab, et neid ei saa sünteesida organismist, seega tuleb neid manustada toiduga.

Ei sisalda grammigi suhkrut, värvaineid, säilitusaineid ega muid lisa/täiteaineid. Ühes portsjonis (5g) on 4g puhast BCAA aminohappeid ja 0,75g tsitruliinmalaati.

Hargnenud ahelaga aminohapped on olulised sportlase toitumises, kuna kasutades regulaarselt, BCAA aitab parandada valgu sünteesi ja aitab peale trenni lihastel taastuda (anti-kataboolsed omadused). Tähelepanuväärne on, et ainevahetuses protsess toimub lihastes, mitte maksas, seetõttu on eriti oluline lihaste kasvatamisel.

Hargnenud ahelaga aminohapetega spordijook on oluline mistahes spordiga tegelevale inimesele, ei ole vahet, kas sa oled jooksja, kulturist, jalgrattur, kergejõustiklane, fitnessiga tegelev inimene. 

Premium BCAA Instant+ on rikastatud L-Citrulline malaadiga. Tsitruliin aitab peale treeningut paremini taastuda, vähendab väsimust ja lihasvalu. Samuti aitab laiendada veresooni ja suurendab verevarustust lihastes, mis aitab kaasa toitainete kiiremaks omastamiseks. Tsitruliin vähendab lihases piimhapet, suurendab ATP tootlikust, suurendab lämmastikoksiidi (NO) tootlikust. Võimaldab peale treeningut paremini taastuda, tõstab aeroobset töövõimet.

On tõestatud, et tsitrulliin maalaat parandab lihaste vastupidavust/ jõudlust, kuna tsitruliin maalaat suurendab aeroobset energiatootmist ja hoiab ära väsimust. Tsitruliin maalaat vähendab piimhappe ja ammoniaagi ehitusprotsessi ning kiirendab lihaste/musklite taastumist, tõestes kreatiinfosfaadi ja ATP (adenosiintrifosforhapet) sünteesi (resynthesis) taset.

Toiteväärtus 1 portsjonis (5g): L-Leutsiin 2000mg, L-Valiin 1000mg, L-Isoleutsiin 1000mg, L-tsitrulliini malaat 750mg, millest L-tsitrulliin 425g.

Koostisosad: L-Leutsiin, L-Valiin, L-Isoleutsiin, L-tsitrulliin malaat, aroom, happesuse regulaator (sidrunhape), musta porgandi ekstrakt, magusained: sukraloos ja stevioolglükosiidid.

Kasutamine: Vala üks portsjon 5g (1 kulp) konteinerisse, lisa 100-150 ml vett, sega. Tarvita kohe peale valmistamist. Kasuta vastavalt vajadusele trenni ajal, enne või pärast trenni, kuid mitte rohkem kui 1 korda päevas.

Hoiatus: Ära ületa soovituslikku kogust. Ära tarvita kui oled mõne koostisosa suhtes allergiline. Toidulisand ei asenda täisväärtuslikku toitumist. Ei sobi inimestele, kellel on neeru või maksa probleemid. Säilitamine: suletud konteineris, kuivas ja hästi ventileeritud kohas, toatemperatuuril, lastele kätesaamatus kohas. Parim enne pakendil.

Maaletooja: EstFit OÜ,  Allika tee 7, Peetri, Harjumaa.www.estfit.ee

KFD Premium BCAA Instant+ võib jätta kerge kibeda järelmaitse, kuna sisaldab kõrges koguses L-leucine aminohapet, ning see on normaalne. Kui analoog toodetes kibedat kõrvalmaitset ei ole, siis võib olla see märk vähesest aminohapete kogusest või on maitse peidetud ohtrate ebatervislike magusainete jm-ga!