Peak Hellburner Stimfree

Tuotenumero: 1376
Tavaramerkki: Peak
Yksikkö: tk
Hinta:
29,90 €
Määrä: - +
   - tai -   
Stimulandivaba rasvapõletaja
Hellburner Stimfree on stimulandivaba rasvapõletaja. See on kofeiinivaba ja vegantoode.

Toote peamised koostisosad on tuntud taimeekstraktid rohelisest teest, Cayenne'i piprast ja rohelistest kohviubadest. Samuti sisaldab see Paradoxine® ja GBBGO® ning Wakame ekstrakti.

Rohelist teed peetakse nii antioksüdandiks kui ka termogeenseks aineks ning sportlased kasutavasd seda sageli dieedi ajal. Traditsioonilisest hiina meditsiinist tuntud ekstrakt on ideaalne kaalulangetusfaasi jaoks. Väidetavalt avaldab see potentsiaalset mõju söögiisule, põhiainevahetusele ja rasvarakkude taastumisele.

Cayenne'i pipra ekstrakt või õigemini toimeaine kapsaitsiin pole tuntud ainult oma vürtsikuse poolest, vaid mõjutab meie keha erineval viisil. Mitmete uuringute kohaselt avaldab see potentsiaalset mõju meie söögiisule, energiatarbimisele, termogeneesile ja kõhu rasvaladestuste vähendamisele.

Rohelised kohvioad sisaldavad klorogeenhapet. Kõrgetes kontsentratsioonides pärsib see aine väidetavalt ensüüme, mis absorbeerivad ja muundavad kehas suhkrut ja rasvu

Paradoxine® on patenteeritud paradiisi terade ekstrakt. Paljud uuringud näitavad, et Paradoxine®-i lisamine ei saa mitte ainult ära hoida rasva ladestumist, vaid isegi rünnata juba ladestunud keharasvu. Uuringud näitavad, et Paradoxine® võtmine käivitab termogeneesi, mis omakorda võib viia keharasva ja seega ka kaalu vähenemiseni.

GBBGO® on L-karnitiini eelkäija ja võib loomulikult suurendada L-karnitiini tootmist. Loodusliku L-karnitiini sisalduse suurendamine mitte ainult ei aita teil põletada rasva, vaid sellel on ka potentsiaal parandada teie treeningtulemusi ja taastumist.

Wakame on Aasiast pärit mikrovetikas, millel on väga positiivsed toiteväärtused. Lisaks kõrgele rauasisaldusele on see eriti populaarne toimeaine fukoksantiini rasvapõletust stimuleeriva toime tõttu. Ekstrakt võib avaldada mõju termogeneesile ja seega mõjutada teie keha kalorite tarbimist. Lisaks võib see mõjutada ainevahetust ja seega ka rasvapõletust, aktiveerides võtmevalgu UCP1.

Hellburner Stim Free'ile on lisatud piperiini musta pipra ekstrakti.. Seda sellpärast, et piperiin nn "biovõimendajana" suudab oluliselt parandada üksikute toimeainete biosaadavust ja seeläbi ka imendumist.

Kasutamine: 1 kapsel päevas

Hoiatus: Tegemist on toidulisandiga. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.
Määratud soovitatavat ööpäevast kogust ei tohi ületada. Hoidke seda toodet lastele kättesaamatus kohas.

Koostisosad: Rohelise tee ekstrakt (leht), cayenne pipra ekstrakt (puuvili), roheliste kohvioa ekstrakt, kapsli kest (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), paradiisiekstrakt (seemned) (Paradoxine®), wakame ekstrakt (leht), gamma-butürobetaiini vesinikkloriid (GBBGO®) ), paakumisvastane aine (rasvhapete magneesiumisoolad), musta pipra ekstrakt (puuvili).

1 kapsel sisaldab:
Rohelise tee ekstrakt 222 mg
    millest epigallokatehhiingallaati (EGCG) 100 mg
Cayenne’i pipra ekstrakt 200 mg
    millest kapsaitsiin 2 mg
Roheliste kohviubade ekstrakt 120 mg
    millest klorogeenhape 30 mg
Paradoxine® 100 mg
    millest 6-Paradol 12,5 mg
12,5 mg/
Wakame ekstrakt 100 mg
     millest fukoksantiin 10 mg
GBBGO® 50 mg 
Musta pipra ekstrakt 2,1 mg
    millest piperiin 2,0 mg
 
Samanlaiset tuotteet
400 portsjonit!
- mõeldud inimestele, kes puutuvad kokku intensiivse intellektuaalse pingutusega, näiteks: juhid, üliõpilased, IT-spetsialistid, professionaalsed mängijad, samuti kõigi erialade sportlased
- taimetoitlastele
Tuotenumero: 886
25,90 €
CLA geelkapslid
Tuotenumero: 1353
9,90 €
Võimas rasvapõletaja
Tuotenumero: 1363
27,90 €
Spetsiaalselt naistele mõeldud rasvapõletaja
Tuotenumero: 1375
24,90 €
CLA, rohelise tee ja L-karnitiiniga
Tuotenumero: 1541
14,90 €