Peak Digestive Enzymes

Tuotenumero: 1372
Tavaramerkki: Peak
Yksikkö: tk
Hinta:
19,90 €
Määrä: - +
   - tai -   
Meie seedimise oluline osa on toidu lõhustamine väiksemateks komponentideks, et muuta need organismile omastatavaks. Suurema toidukoguse või suure energiavajaduse korral jõuab seedesüsteem sageli oma loomuliku ensümaatilise piirini. Toit ei lagune enam optimaalselt, ei imendu enam optimaalselt ega suuda seega enam organismi toitainetega optimaalselt varustada. Sellistel juhtudel aitavad seedetraktiensüümid.

Tarvitamine: 1 kapsel enne toidukorda

Hoiatus: Tegemist on toidulisandiga. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toitumist. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.  Määratud soovitatavat ööpäevast kogust ei tohi ületada. Hoidke seda toodet lastele kättesaamatus kohas. Toodet ei tohi tarbida rasedad, imetavad emad ega lapsed ja alla 18-aastased noorukid. Inimesed, kes kasutavad ravimeid, peaksid seda toodet võtma alles pärast arstiga konsulteerimist.

Koostis: mahuaine (maltodekstriin, mikrokristalne tselluloos), ensüümikompleks 25,7% (DigeZyme®), kapsli kest (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), paakumisvastane aine (rasvhapete magneesiumisoolad)

Sisaldab patenteeritud seedetrakti ensüümide kompleksi DIGEZYME®. 1 kapsel sisaldab 175 mg DIGEZYME®.
Samanlaiset tuotteet
Aitab hoida normaalset vere glükoosi taset
Tuotenumero: 560
9,90 €
- aitab säilitada homotsüsteiini normaalset ainevahetust,
- aitab säilitada normaalset rasvade ainevahetust,
Tuotenumero: 969
14,90 €
14 mg rauda tableti kohta. C-vitamiin parendab raua imendumist
Tuotenumero: 1378
10,90 €
Neutraliseerib stressi
Tuotenumero: 1380
19,90 €
Glükosamiin C ja E vitamiiniga
Tuotenumero: 1492
14,90 €