MARVELLIZZARD RED men tights

Tuotenumero: 104
Tavaramerkki: Gavelo
Yksikkö: tk
* Suurus

MARVELLIZZARD men leggings
Saa superkangelaseks koos Gavelo Marvellizzard kompressioon treeningretuusidega. Inspiratsiooni on ammutatud sisaliku mustrist ning superkangelastest. Must ja punane muster koondub ühtseks mustaks sääre alaosas. Ideaalsed retuusid shortsidega kandmiseks.

Materjal: Meie toode on valmistatud 73% Rpet ja 27% Lycra kombinatsioonist. RPET on polüester, mis on valmistatud taaskasutatud PET-pudelitest. Antud polüester kahjustab meie universumit ja loodust kõige vähem. Tänu Lycrale on tootel mõnus venivus. Tänu parimatele materjalidele kogete te parimat ja mugavaimat sobivust. Retuusidel on survetugevus ja 360 kraadine venivusvõime ning UPF 50 + päikesekaitse, mis tagab toote pikaajalise kasutuse.Be a Superhero! 

Let Gavelo Marvellizzard be your second skin, and show off your super powers!
Compression leggings for men.
A pattern with inspiration from both of a lizards skin as well as superheroes. The black and red pattern bleeds out in to black on the shins. Gavelo logo in white on the right thigh. Perfect for wearing with shorts.
Fabric
Our tights are made with a 73% rPET and a 27% Lycra blend.
The rPET is polyester made out of recycled PET-bottles.
This polyester has the least effect on our natural resources.
The Lycra is in the blend to give the fabric its comfortable stretch. You will experience a perfect fit and no see thru thanks to one of the best materials on the market. It has a good compression power and 360 degree stretch.