Tervetuloa www.estfit.ee verkkokauppaan.
Kirjaudu tai Rekisteröidy

KFD T-Booster 180tbl

KFD T-Booster 180tbl

28,90 €
108,65 €/Kg

Tuotenumero: 535
Tavaramerkki: KFD Nutrition
Yksikkö: tk
Varastotilanne: 3
Määrä:   tk Lisää ostoskoriin


Toidulisand meestele
Suurendab testosterooni taset, lihasmassi ja saavutusi
Soovitatav meestele füüsilise vastupidavuse ja võimekuse tõstmiseks, soodustab lihasmassi kasvu, annab elujõudu ja seksuaalset energiat.

KFD T-Booster on täiustatud toidulisand, mis on mõeldud meestele.

KFD T-Booster on meestele mõeldud toidulisand, mis sisaldab tugevaid, tõestatud ja tõhusaid koostisosi, sealhulgas väärtuslikke looduslikke taimeekstrakte.

Toode on suunatud inimestele, kes mõtlevad:
- heaolu ja libiido parandamine,
- keha taastumisvõimele
- tugevuse suurendamine.

KFD T-Booster sisaldab D-asparagiinhape (DAA)  3000 mg

Oluline koostisosa on ka ženšenniekstrakt (1400 mg)
Ženšennil on tervist edendavad ja stimuleerivad omadused

KFD T-Booster sisaldab ka väga populaarset palmetto viljade ekstrakti, mis paljude inimeste arvates võib blokeerida hormoonide konversiooni DHT-s.
Samuti on üha populaarsem väljavõte knotweedi risoomist, mis sisaldab resveratrooli.
Täiendavad eelised endokriinsüsteemile ja täiusliku aphrodisiac'i (mis mõjutavad oluliselt libiido) on Damiani ürdiekstrakt.

Toode ei ole endokriinsüsteemi loomulik element meestel - tsink (orgaanilises vormis - laktaat) ja E-vitamiin, mis on antioksüdant. Tuleb siiski meeles pidada, et see on toode, mis koosneb peaaegu loomulikest koostisosadest, mis ei mõjuta oluliselt sisesekretsioonisüsteemi toimimist, kui see oleks teisiti, ei oleks see toidulisand.

Põhikoostisaine:
D-aspartaathape (DAA) on uus testosterooni tõstev revolutsioonilline toidulisand, mis põhineb kehas naturaalselt esinevatel aminohapetel. DAA suurendab aju põhimikus asuva hüpofüüsi ning munandite kaudu testosterooni ja luteiniseeriva hormooni toodangut, kasutades selleks keha toodetud signaalmolekule.

Eelised:
- Suurendab loomulikku testosteroonitoodangut
- Toetab lihase ja jõu juurdekasvu
- Parandab libiidot
- 100% Puhas D-aspartaathape (DAA)

DAA Toime tunda juba esimestel kasutuspäevadel. DAA on organismile täiesti ohutu! Regulaarne kasutamine võimaldab märkimisväärselt kiirendada lihaste kasvu, saada täiendavat antikataboolset kaitset ja suurendada testosterooni tootmist, mis mitte ainult ei mõjuta anaboolseid reaktsioone, vaid on samuti oluline seksuaalfunktsiooni säilitamiseks ja libiido suurendamiseks.

Panax ginseng- see on tõenäoliselt maailmas kõige enam kasutatud ja uuritud ravimtaim. Ženšennijuur tõstab kasutamise korral organismi kohanemis- ja vastupanuvõimet. Teda tarvitatakse peamiselt stressi ja kurnatuse korral, tal on ergastav toime.
Ženšenni peetakse ka afrodisiaakumiks, see tähendab, et ta parandab sugurakkude vitaalsust ja inimese seksuaalset võimekust. Ženšennitee stimuleerib ka vaimset tegevust ja mälu, aitab depressiooni vastu, tugevdab immuunsust, toniseerib närvisüsteemi, omab põletikuvastast toimet, aitab reguleerida veresuhkrut, stimuleerib valkude ja nukleiinhapete sünteesi, tugevdab südamelihase kokkutõmbeid ning aitab korrapärasel kasutamisel pikendada eluiga.

Tribulus terrestris- väike leheline taim, mida tuntakse ka kui Gokshura, caltrop ja kitsepea nime all. Kasvab üle paljudes paikades sh Euroopas, Aasias, Aafrikas ja Lähis-Idas.
Ajalooliselt on nii juurt kui ka lehtesid kasutatud meditsiinilistel otstarbetel ning see taim on tuntud traditsioonilises Hiina meditsiinis kui ka Ajurveedas. Taime kasutati mitmete terviseprobleemide ravis nagu nt põiepõletiku ja paistetuse alandamisel kuid üldiselt on seda kasutatud libiido tõstmise eesmärgil.
Tänapäeval kasutatakse Tribulus terrestrist toidulisandina üldise tervise tugevdamise ja testosterooni tõstmisel.
Uuringutest on selgunud, et antud taimel võib olla positiivne veresuhkrut ja kolesterooli reguleeriv roll. Ühtlasi on leitud, et taim võib tõsta testosterooni tootlikust. Samas saab kindlalt väita, et Tribulus terrestrist omab olulist positiivset efekti nii mehe kui ka naise libiidole.
Uuringutes osalenud inimesed kinnitasid, et tarbides taimest saadud toidulisandit, tõusis nende seksuaalne iha varasemast kõrgemale ning rahuldus on parem kui varem. Eelkõige olid positiivsed tulemused inimestel, kellel oli madal libiido. Ühtlasi on leitud, et Tribulus Terrestris parandab oluliselt erektsioonihäireid.

Uuringutest on selgunud, et Tribulus Terrestris võib omada mõju ka
-Vedelikubilansile meie kehas. Kerge diureetiline efekt.
-Antidepressandile sarnane mõju.
-Immuunsüsteemile. Vastupanu haigustele suureneb.
-Põletikuprotsessidele. Alandab ja lühendab protsessi.
-Valuvaigistav efekt.
-Vähk. Vähivastane toime.

Tribulus Terrestris on suurepärane looduslik toidulisand, mis  abistab alanenud libiido tõstmisel ning seksuaaliha ja rahulduse parandamisel.

Peale selle omab antud taimeekstrakt positiivset mõju mitmetele teistele organitele tõhustades nende talitlust.

Arvestades, et üheks toimeks on ajukeemia tõhustamine ja libiido tõstmine, võib see olla hea valik meeleoluhäiretega inimestele, kes tarvitavad antidepreassante, sest enamus antidepressandid alandavad seksuaaliha. Tribulus Terrestris on hästi talutav ning ohutu viis kuidas parandada enese elukvaliteeti eelpool välja toodud valdkondades.

Seksturnera (Turnera diffusa), tuntud kui damiana- Seksturnerat kasutatakse peamiselt seksuaalhäirete ennetamiseks ja raviks. Juba maiad tundsid seksturnera suguiha suurendavat toimet, nemad tarvitasid taime ka peapöörituse korral. Euroopas võeti ta kasutusele samal otstarbel, aga ka toonikumina. Ameerikas on seksturnerat hakatud reklaamima eelkõige vanurite armurohuna. Seksturnerat soovitatakse samuti vaimse stressi korral ning füüsilise ja vaimse võimekuse suurendamiseks. Suurbritannias kasutatakse seksturnerat depressioonivastase vahendina. Samuti on seksturnera leidnud kasutust homöopaatilistes preparaatides.

Meestel suurendab ja taastab seksturnera suguiha, tõstab potentsi ja leevendab orgasmihäireid. Taime kasutatakse samuti impotentsi, enneaegse ejakulatsiooni ja eesnäärmevaeguste korral. Naistel stimuleerib seksturnera emakalihast, aitab frigiidsuse, tupeerituse, valuliku menstruatsiooni ja üldiste menopausiga seostuvate probleemide vastu.

Mõningail andmeil leevendab seksturnera peavalu, suurendab uriinieritust, põhjustab kerget eufooriat ning alandab vere suhkrusisaldust. Samuti toimib nõrgalt lahtistavalt ja uriinieritust soodustavalt. Seksturnera toimete hulka arvatakse ka söögiisu ja seedetegevuse suurendamine ning taime kasutatakse haigusest taastumisega seotud nõrkuse leevendamiseks.

Ptychopetalum olacoides- Muira puama- seda rohtu tarvitavad Amasoonase ja Orinoco jõgede ääres elavad pärismaalased impotentsi vastu võitlemiseks ning ta rahvakeelne nimi on potentsipuu. Tegemist on puu kuivatatud juurte ja koorega, mis sisaldavad vaiku, kampestrooli ja beta-sitosterooli.
Tarvitada tasuks seda madala seksuaaltungiga meestel-naistel ja erektsiooniprobleemidega meestel.

Saw Palmetto ehk Kääbuspalm Sabal (Serenoa repens) kasvab eelkõige USA lõunarannikutel. Selle vilju on kasutatud iidsetest aegadest põie-, ureetra- ja eesnäärme probleemide korral. Tänapäeval on see üheks populaarsematest taimsetest preparaatidest eesnäärme korrashoiul. 

Tsink on vajalik element immuunsüsteemi normaalseks toimimiseks, aidates kaasa organismi kasvule ja haavade paranemisele ning on vajalik lõhnade ja maitsete tundmiseks. Tsingil on kanda ka tähtis roll meeste viljakusel. Tsink on tuntud immuunsüsteemi tugevdaja ning aitab vähendada külmetushaigustesse nakatumist. Tsink mõjutab immuunsüsteemi erinevaid aspekte, aidates organismil mikroobe hävitada, kaitsta vabade radikaalide kahjustuste eest ja tõsta T-lümfotsüütide ehk T-rakkude hulka. T-rakud aitavad organismil võidelda nakkusega tuvastades viiruste ja mikroobide poolt nakatatud rakke.

E-vitamiin- Meessuguorganite arengut ja toimimist võib häirida kestev E-vitamiini defitsiit. E-vitamiin on vajalik spermatosoidide kasvuks ja arenguks, testiste arenguks ning viljakuse säilimiseks. Peale selle on E-vitamiini tarvis südame-veresoonkonnahaiguste riski vähendamiseks ning trombide tekke ärahoidmiseks. Seetõttu võib teatud juhtudel olla põhjendatud ka selle vitamiini pidev lisamanustamine kas eraldi või koos asendamatute rasvhapetega.Pakendis olevate tablettide arv: 180

Soovitatav tarbimine: Soovitatav on tarbida 1 portsjon (6 tabletti) päevas - soovitavalt 30 minutit enne magamaminekut. Tabletid tuleb tarbida tervelt ja veega pesta.

Märkused: Ärge ületage soovitatud päevaraha. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Ärge sööge, kui olete toote mis tahes koostisosa suhtes allergiline. Hoida väikestele lastele kättesaamatus kohas, toatemperatuuril, suletud mahutis ja kuivas kohas. Kaitsta valguse ja niiskuse eest. Ei soovitata rasedatele. Toode on mõeldud üle 18-aastastele inimestele.

RAVIMI FAKTID Päevaseks manustamiseks (6 tabletti)
D-asparagiinhape 3000 mg
Ginsengi juurekstrakt (Panax ginseng, DER 7: 1) 1400 mg
           millest ginsenosides 56 mg
Tribulus terrestris puuviljaekstrakt (Tribulus terrestris L, DER 8: 1) 500 mg
           millest saponiinid on 200 mg
Damiana ürdiekstrakt (Turnera diffusa, DER 5: 1) 250 mg
Muira puama koore ekstrak (Ptychopetalum olacoides, DER 4: 1) 240 mg
Saw Palmetto puuviljaekstrakt (Serenoa repens, DER 4: 1) 150 mg
 Knotweed rhizome extrac (Polygonum cuspidatum) 120 mg
          sellest resveratro 30 mg
Tsink 15 mg (150% RWS)
E-vitamiin 10 mg αTE (83% RWS)

Koostisosad: täiteaine: tselluloos, D-asparagiinhape (DAA), ženšenn juurekstrakt (Panax ženšenn, DER 7: 1, standarditud 4% ginsenoside), tribulus terrestris puuviljaekstrakt (Tribulus terrestris L, DER 8: 1, standarditud 40% saponiinid), damiana ürdiekstrakt (Turnera diffusa, DER 5: 1), muira puama koorekstrakt (Ptychopetalum olacoides, DER 4: 1), paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumsoolad, nägin palmetto puuviljaekstrakti ( Serenoa repens, DER 4: 1), klaasivahend: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, knotweed-risoomiekstrakt (Polygonum cuspidatum, 25% resveratrooli jaoks standarditud), tsinklaktaat (tsink), paakumisvastane aine: ränidioksiid, atsetaat DL-alfa-tokoferüül ( vitamiin E), värvaine: raudoksiidid ja hüdroksiidid, paakumisvastane aine: talk.

weight 0.266

Samanlaiset tuotteet
KFD Omega 3+ 90tbl

13,80 €

Can fight depression and anxiety
Can improve eye health
Can promote brain health during pregnancy and early life
Can improve risk factors for heart disease
Can reduce symptoms of ADHD in children
Can reduce symptoms of metabolic sydrome
Can fight inflammation
Can fight autoimmune diseases
Can improve mental disorders
Can fight age-related mental decline and Alzheimer's disease
May help prevent cancer
Can reduce asthma in children
Can reduce fat in your liver
May improve bone and joint health
Can alleviate menstrual pain
May improve sleep
Good for your skin, hair, nails

Katso lisää

KFD Omega 3+ 90tbl

KFD Gaba 90tbl

13,90 €

Calms the nervous system, relieves anxiety and stress
Contributes to a better sleep
Stimulates natural production of testosterone and growth hormone
Provides better recovery
Accelerates anabolic processes
Stimulates growth hormone production
Improves immunity

Katso lisää

KFD Gaba 90tbl