Tervetuloa www.estfit.ee verkkokauppaan.
Kirjaudu tai Rekisteröidy

KFD Liquid Chalk 250ml

KFD Liquid Chalk 250ml

12,50 €
50,00 €/L

Tuotenumero: 864
Tavaramerkki: KFD Nutrition
Yksikkö: tk
Määrä:   tk Lisää ostoskoriin


Vedel Magneesiumoksiid.

KFD Liquid Chalk 250 ml on kvaliteetne vedel magneesiumoksiidi. 
Paljudel spordialadel kasutatav magneesiumoksiid suurendab hõõrdumist, mis tagab tugevama ja kindla haarde. Preparaat ei sisalda vett ega odavaid vedeldajaid, mis muudab selle väga tõhusaks. Kampoli lisamine paneb magneesium naha pikaks ajaks kleepuma ning käepärane toru võimaldab toodet mugavalt transportida ja hoida. KFD vedel kriit põhineb isopropüülalkoholil, kuid bensüülbensoaadi lisamine (kasutatakse ka kosmeetikas) vähendab tõhusalt ebameeldivaid lõhnu. Toode võib pakkuda huvi paljude spordialade ja tegevuste harrastajatele ning mängijatele, näiteks: - jõutõstmine, - olümpiavõistlus, - strongman, - crossfit, - ronimine, - tänavatreening, - sangpomm, - postitants.


MÄRKUS. Enne esimest kasutamist katsetage seda väikesel nahapiirkonnal, katkestage kasutamine ebasoodsate nahanähtude ilmnemisel. Ärge kasutage otse hõõrdumist ja sisselõikeid, vältige silma sattumist, mitte alla neelata.Tuleohtlik toode.

Ene kasutamist loksutada. Määri peale ja lase kuivada täielikult. Kui vajalik, lisa veel üks kiht. Pese leige veega

weight 0.25

Samanlaiset tuotteet
KFD Gym Chalk 56g

5,90 €

Gym Chalk - yksinkertainen tuote, joka muodostaa kuitenkin menestyksekkään kuntosalipuvun kulmakiven. Varmista, että ote on yhtä hyvä kuin se voi olla!

Katso lisää

KFD Gym Chalk 56g