KFD Alpha Lipoic acid 90tbl

Tuotenumero: 522 Tavaramerkki: KFD Nutrition Yksikkö: tk
Alfa-Lipoehape 600 mg
-suurendab lihasjõudu
-üks parimaid antioksüdant
-aitab hoida normaalset vere kolesteroolitaset
-omab positiivset efekti ka rasvade põletamisel
19,50 € 17,55 €
KFD Alpha Lipoic acid ehk Alfa Lipoehape ehk N-vitamiin.

Alfa-lipoehape suurendab lihasjõudu, tõhustab ajufunktiooni, on vananemisvastane, annab energiat ja mõjutab ainevahetust.

Alfa-lipoehape on üks parimaid antioksüdante. Antioksüdandid aitavad neutraliseerida treeningu, suitsetamise, heitgaaside, saastunud keskkonna ja praetud toidu tarbimise tõttu kehasse sattuvaid vabu radikaale. Vabad radikaalid on ebastabiilsed molekulid, mis tekitavad rakkude, organite ja kudede kahjustusi, vähendades nii keha vastupanuvõimet haigustele. Alfalipoehape on ka lähteaineks ühendile, mis aitab kaasa kahjulike ühendite lõhustamisele maksas.

Alfa-lipoehape aitab hoida normaalset vere kolesteroolitaset ning omab positiivset efekti ka rasvade põletamisel. Alfa-lipoehape soodustab verevarustust närvide piirkonnas, suurendab glutatiooni füsioloogilist taset ja toimib antioksüdandina, vähendades vabade hapnikuradikaalide hulka kahjustatud närvirakus.

KFD Alpha Lipoic acid ehk Alfa- Lipoehape on soovitatav sportlastele rasvkoe vähendamise perioodiks ning jõu, lihaste struktuuri ja vastupidavuse arendamiseks. Samuti isikutele, keda ohustavad ateroskleroos, diabeet, südame-ja maksahaigused, liigne kehakaal.

1 tablett sisaldab kõrges annuses 600 mg alfa-lipoehapet (ALA). Alfa-lipoehape ehk tiokthape on vitamiinisarnane ühend, mis tugeva antioksüdandina võtab osa energia tootmisest ning organismi puhastamisest (detoks). Alfa-lipoehapet on soovitatav kasutada tugeva oksüdatiivse stressi korral.

Alfa-lipoehape on vitamiinisarnane aine, mis osaleb energia tootmises ning on oluline antioksüdant, Kuigi organism on võimeline alfa-lipoehapet ka ise tootma, on toit siiski selle oluline allikas. Alfa-lipoehapet leidub peaaegu kõigis toitudes, eelkõige neerus, maksas, spinatis ja brokkolis.
 
Annustamine: 1 tablett päevas klaasi veega. Toit vähendab alfa-lipoehappe imendumist, mistõttu seda on soovitatav võtta pool tundi enne sööki.
 
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
Alfa-lipoehape (tiokthape) 600 mg

Koostisosad: Alfa-lipoehape, täiteaine: tselluloos, paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumisoolad, silikondioksiid.
 Netokogus: 97g

Hoiatused: Diabeedi korral konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga, kuna see võib tõsta insuliini aktiivsust. Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal.  Hoida lastele kättesaamatus kohas!.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

N-vitamiin ehk lipoehape aitab kaasa rakkude energeetilisele ainevahetusele, on tõhus antioksüdant, aitab hoida E-, C- ja Q-vitamiini töökorras, toetab naha  ja juuste pigmentatsiooni ning hoiab ära naha kuivuse ja ketenduse. Lipoehape kaitseb fotovananemise eest, sest vesi- ja rasvlahustuvana suudab ta kiiresti tungida pärisnahka, kus aitab ära hoida UVA poolt tekitatud oksüdatiivse stressi. Arvatakse, et kaitseb nahavähi eest. Lipoehapet leidub punases lihas, maksatoitudes, vähem spinatis, kartulis, brokolis, peedis, porgandis, hernes ja idandites.

Alfa-lipoehape on vitamiinile sarnane endogeenne aine, mida toodab ka inimese enda organism ja mis täidab alfa-ketohapete oksüdatiivsel dekarboksüleerimisel koensüümi funktsiooni.

Need toimed viitavad alfa-lipoehappe efektiivsusele, parandamaks perifeersete närvide funktsiooni näiteks diabeedist tingitud tundehäirete nagu põletustunne, valu, tuimus ja "sipelgate jooksmise" tunnet kahjustusest tingitud piirkonnas.

Alfa-lipoehape pärsib ateroskleroosi haiguskoldeid, toetab südame tööd ja parandab efektiivsust, reguleerib versuhkru taset ning kaitseb silmi ja maksa. Stabiilne veresuhkru tase soodustab efektiivset rasvapõletust ja aitab vältida rasvkoe teket. Alfa-lipoehape omab insuliinisarnast (üks anaboolseimaid hormoone kehas) efekti, hõlbustades aminohapete ja kreatiini tungimist lihasrakkudesse. Tänu alfalipoehappele jõuavad söödud toitained hõlpsasti lihasrakkudeni, mitte rasvkoesse, tagades pidevalt ideaalse keskkonna lihaskasvuks ja rasvapõletuseks. Alfalipoehape aitab rakus glükoosi energiaks muuta, keha suudab nii raskusteta ära kasutada igat toitainet, mis on eriti oluline näiteks energiavaese dieedi ajal.

Kuna alfa-lipoehape seob metalliioone, siis selle võtmisega samal ajal on soovitatav vältida suure raua-, magneesiumi- ja kaltsiumisisaldusega toiduaineid ja toidulisandeid. Kui alfa-lipoehapet võetakse 30 minutit enne hommikusööki, siis suure raua- ja magneesiumisisaldusega toiduaineid ja toidulisandeid on soovitatav tarbida mitte enne kui lõuna- või õhtusöögi ajal.
weight 0.097