Sunwarrior Warrior Blend ORGAANILINE VEGAN valk 750g

Tootekood: 859 Kaubamärk: Sunwarrior Ühik: tk

- Vegan
- Gluteenivaba
- GMO-vaba
- Soja vaba
- Orgaaniline
- Piimavaba
- Ei ole lisatud suhkrut
- Täielik aminohapete profiil

38,90 € 34,99 € 51,87 €/Kg
* VALI MAITSE

Taimse valgu järgmine põlvkond on siin, murdes teiste valgupulbrite piiranguid. Warrior Blend on kergesti seeditav toitainetega täidetud supertoit, mis sobib ideaalselt kõigile, kes soovivad oma tervist ja vormi tugevdada.

Seejärel liituvad kookospähkli keskmise ahelaga triglütseriidid selle dünaamilisele segule, et luua ainulaadne taimse valgu aminohapete profiil, mis sisaldab arginiini, lüsiini, leutsiini ja hargnenud ahelaga aminohappeid.

warrior-blend-splash-image.jpg
Miks Warrior Blend?

Warriori Blend ühendab mitme rikkaliku valguallika jõu üheks siidiseks, suurepärase maitsega koostiseks, mis on ülekaalukalt parem kompleks kui üksikud komponendid eraldi. Kookospähkli keskmise ahelaga triglütseriidid toimivad sünergistlikult teiste koostisosadega, et luua ainulaadne veganvalk, mis on erakordselt rikas aminohapete ja BCAA-de poolest.

NELI VÕIMSAT KOOSTISAINET ET ANDA JÕUDU JA KÜTUST AKTIIVSE ELUSTIILI ELUSTAMISEKS.

warrior-blend-ingredieents-imae-1.jpgWarrior Blend ühendab ja mitmekordistab mitme rikkaliku valguallika jõu üheks sujuvaks, suurepärase maitsega valemiks, mis on ülekaalukalt parem üksikutest komponentidest üksi. Seejärel liituvad kookospähkli keskmise ahelaga triglütseriidid selle dünaamilise sulandumisega, et luua ainulaadne taimepõhine valk, millel on täielik aminohapete profiil, mis on erakordselt rikas arginiini, lüsiini, leutsiini ja hargnenud ahelaga aminohapete poolest.

Taimse valgu järgmine põlvkond on siin, murdes teiste valgupulbrite piiranguid. Warrior Blend on kergesti seeditav toitainetega täidetud supertoit, mis sobib ideaalselt kõigile, kes soovivad oma tervist ja vormi tugevdada. Kas pole kindel, milline valk teile sobib või miks meil neid nii palju on? VÕRDLE KÕIKI MEIE VALKEID SIIN!

Kollased herned (fermenteeritud)

Madal kalorsus, rohkesti kiudaineid, täielik aminohapete profiiliga valk, mis on märkimisväärse koguse BCAA-dega. Hernevalk aitab kasvatada ja säilitada lihasmassi, mis suurendab ainevahetust ja põletab rasva.

Goji marjad

Need eredad marjad on ühed ainsad puuviljad, mis sisaldavad kõiki asendamatuid aminohappeid. Goji marjad on toitaineterikas supertoit, mis annab oma hapuka maitsega antioksüdante, vitamiine ja karotenoide.

Kanepiseemed

Täielik kiuline valk, mis sisaldab metaboolsete ensüümide ehitusmaterjale. Selles supertoidus on palju oomega-3 ja oomega-6-rasvhappeid (suhe 3: 1), mis toetavad südant ja immuunsüsteemi. Kanep sisaldab loomulikult vitamiine ja mineraale, on kergesti seeditav ja imendub kiiresti, mis annab kiire energia.

Kookospähkel

Kookospähklid sisaldavad asendamatuid rasvhappeid, mis on olemas just õiges koguses, et neid energiaks põletada, mitte rasvana säilitada. Samuti aitavad MCT-d toetada tervislikku põletikulist reaktsiooni, tugevdada immuunsust ja parandada lihaste taastumist pärast treeningut.

for-the-active-warrior-image.jpg

tim-mccomsey-image_15714dfc-91cc-4101-9860-59f4187c19d3.jpg
Warrior Blend is creamy, delicious, and smooth. I feel amazing after drinking it.- TIM MCCOMSEY

 

grain-free-image.jpg

GRAIN-FREE, KETO & PALEO FRIENDLY

workout-image.jpg

PRE & POST WORKOUT

superfoods-image.jpg

SUPERFOODS & ANTIOXIDANTS

branched-chain-amino-acid-image.jpg

BRANCHED CHAIN AMINO ACIDS (BCAAs)

energizing-mcts-image.jpg

ENERGIZING MCTs

weight 0.75