Snickers PEANUT BUTTER High Protein valgubatoon 57g

Tootekood: 591 Kaubamärk: Mars Ühik: tk
2,79 €

SNICKERS HI-Protein Bar on väga valgurikas proteiinišokolaad!

Nüüd saad nautida oma lemmikšokolaadi Snickersi tervislikumat versiooni! Snickers proteiinibatoon on madala süsivesiku- ja kõrge valgusisaldusega!

Kui Sa armastad Snickersi šokolaadi pehmet sisu koos pähklite, karamelli ja šokolaadiga, siis on Snickersi proteiinibatoon Sulle loodud!

  • Snickers Hi-Protein Bar Peanut butter on oma koostiselt truu originaalsele Snickersi batoonile
  • Pehmet sisu ümbritsevad pähklid, karamell ja šokolaad
  • Ühes batoonis on  230 kcal
  • 19 grammi proteiini igas batoonis
  • Poole vähem suhkrut kui tavaline Snickersi šokolaad

SNICKERS HI-Protein proteiinibatooni süsivesikute ja valkude suhe on peaaegu 1:1, mis teeb selle suurepäraseks valikuks kaalujälgijatele!

Kasutamine:
Sobib kasutamiseks igal ajal kui soovid valgurikast vahepala. Sobib väga hästi ka enne või peale füüsilist koormust, et lihased paremini taastuksid.

TOITEVÄÄRTUS:
Snickers Hi-Protein Peanut Butter Bar
  Per 57g Bar
Calories 225 kcal
Protein 20g
Fat 8,5g
- Of which saturates 3g
Carbohydrate 20g
- Of which sugars 9,4g
Salt 0.43g

KOOSTIS: Protein Blend (17%) (MILK Protein Isolate SOY Protein Isolate, MILK Protein), MILK Chocolate Flavour Coating (15%), (Sugar, Cocoa Butter, Skim MILK Powder, Cocoa Mass, LACTOSE, WHEY [MILK] Protein [MILK], Palm Fat, WHEY [MILK] Powder [MILK], MILK Fat, SOY Lecithin, Polyglycerol Esters of Interesterified Castor Oil Fatty Acids, Vanilla Extract), Hydrolysed Collagen (14%), Caramel (12%) (Sweetened Condensed Skim MILK, Glucose Syrup, Liquid Invert Sugar, Palm Oil, Butter, Sugar, Mono- and Diglycerides, Pectin, Salt, Flavour), Glycerol, PEANUTS (10%), Malitol, PEANUT Flour, Sunflower Oil, Polydextrose, Flavours (PEANUT, MILK), Salt, Colour, Tocopherols.

Allergen Information: Contains MILK, GLUTEN, PEANUTS and SOYA ingredients. May contain; PECANS, HAZELNUTS, ALMONDS and EGG Albumin.

NOT SUITABLE FOR VEGETARIANS (Contains collagen)