Performa Activ 800ml sheiker- SUPERMAN (BLUE)

Tootekood: 1078
Kaubamärk: Performa
Ühik: tk
Ostke oma lemmik DC Comicsi superkangelane/kurikael juba täna meie 100% ametlikult litsentseeritud 28oz (828 ml) sheikeritega ja võtke need endaga kaasa kõikjale, kus treenite.

Kellelegi ei meeldi sheikeri põhjas kobakas valgupulbri klomp. Meie ActionRod tehnoloogia tagab iga kord kindla segu. Kui olete lõpetanud, peske sheiker kergesti, seda on lihtne avada ja on nõudepesumasinas pestav.

Me teame, et te ei soovi jõusaalis kanda kaasas ja hoida palju kraami, seega oleme tutvustanud integreeritud käepidet, millega saate oma ACTIV sheikerit hõlpsalt kahe sõrmega kaasas kanda. Need on kerged, kergesti kaasaskantavad ja neil on eriti lai ava joomiseks.

Superkangelaste üheks iseloomulikuks jooneks on sageli nende tugevus ja me tahame veenduda, et meie sheikerid neid tegelasi hästi esindavad. Oleme oma sheikerites nii enesekindlad, et pakume kõigile oma sheikeritele 100% lekkevaba garantiid ja probleemivaba garantiid, et teil oleks meelerahu. See on Performa lubadus. Mõnikord harva juhtub lekkeid ja pragusid, kuid tahame tagada, et teil oleks toimiv ja kasutatav toode.

Koguge täna kokku kõik oma lemmiktegelased.

MIS MEIE sheikeri NII TÄIUSLIKUKS muudab ...

 


100% AMETLIKULT LITSENSEERITUD TOOTED


100% LEKKE VABA GARANTII:
TOOTE LEKKIMISE KORRAL VAHETAME TASUTA VÄLJA


ACTIONROD TEHNOLOOGIA:
MEIE OMA SEGAMISEELEMENT, MIS VÕIMENDAB KINEETILIST ENERGIAT SHEIKERIS, optimeerides vedeliku dünaamikat ÜLIMALT SIIDISEKS KONSISTENTSIKS


VASTUPIDAV PURUNEMISKINDEL DURAPLEX PLASTIK:
Meie patenteeritud polümeer, mis tagab maksimaalse mõju ja löögi absorbeerimise.


100% BPA VABA:
TOIDUKLASSI PLASTIK


KAUAPÜSIV  UV -TINT:
KAVANDATUD KAITSEMA TUHMUMISE JA KRIIMUDE eest


Nõudepesumasin on ohutu
 
Sarnased tooted
Tootekood: 162
4,99 € (15%)
5,90 €
Valmistatud Saksamaal
Tootekood: 204
2,99 € (46%)
5,50 €
Tootekood: 1157
9,99 € (16%)
11,90 €