Peak Vegan Protein Isolate 750g

Tootekood: 694 Kaubamärk: Peak Ühik: tk
- Aeglasti imenduv vegan valguisolaat
- GMO vaba
- Aspartaami vaba
- Magustatud naturaalse steviaga
- Gluteenivaba
- Täielik aminohapete profiil (39% EEA ja 21% BCAA)
19,90 € 18,90 € 26,53 €/Kg

Parameetrid


* VALI MAITSE

Kõrge kvaliteediga vegan mitmekomponendiline valk - 100% looduslik
  • 80%  kvaliteetset valku tootes (naturaalsel maitsel)
  • Suur EAA ja BCAA sisaldus
  • 100% vegan
  • Magustatud steviaga (mitte naturaalne maitse)
  • Suurepärane lahustuvus
 
aspartame free gluten free gmo free vegan lactose free

Uus veganvalk!

PEAK Vegan Protein on taimne alternatiiv kvaliteetse valgu manustamiseks. Siin on ühendatud kaks kõige tõhusamat taimse valgu allikat: riisi valgu isolaat ja herne valgu isolaat. See kombinatsioon võimaldab märkimisväärselt suurendada bioloogilist väärtust valgu kvaliteedist võrreldes ühe valgu manustamisega. Toode väldib täielikult loomsete koostisosade kasutamist ja sobib seetõttu igat tüüpi taimetoitlastele / veganitele. Neile, keda mõjutavad loomse toidu, näiteks piimatoodete või munade talumatus, leiab Peak Vegan Proteiinis suurepärase alternatiivi oma igapäevase valguvajaduse katmiseks. Samuti on välditud kunstlike magusainete lisamist. Veganvalk saab oma kerge magususe loodusliku magusaine Stevia kasutamisel. Üldiselt on teada, et valgu imendumine soodustab lihaste ehitamist ehitamissfaasis, lihaste säilitamist redutseerimise faasis ja on samuti seotud normaalsete luude säilimisega.
Vegan Protein - 750gVegan Protein - 750gVegan Protein - 750g
Lahendus taimetoitlastele ja veganitele!

Need, kes pühenduvad taimetoitlusele või isegi veganlusele, näevad end kohustusena otsida igapäevase valguvajaduse katmiseks taimseid alternatiive. Mida endistel aegadel peeti sellise eluviisi suureks probleemiks, peetakse täna üsna lahendatavaks ülesandeks. Hernevalgu isolaadi ja riisi valgu isolaadi koostis, eriti kombinatsioonis, sisaldab aminohappeid, mis on mõne loomse valgu allikatest isegi parem. Selle põhjuseks on kombinatsioonist tulenev asendamatute aminohapete maatriks, mis on väga sarnane keha enda valgu omaga. Tänu madalale süsivesikute ja rasvhapete sisaldusele sobib veganvalk kõigi dieetide ja kõigi sportlike eesmärkide saavutamiseks.


Kuidas töötab Peak Vegan Protein:

Taimsed valguallikad, välja arvatud sojavalk, omavad kahtlast kuulsust halva valgukvaliteediga võrreldes loomsete valguallikatega, mida määratletakse selle bioloogilise väärtusega. Bioloogiline väärtus näitab, kui palju toidu kaudu tarbitavat valku saab muuta keha enda valguks. Lahendus, mida Peak Vegan Protein kasutab, hõlmab nutika kombinatsiooni mitmetest proteiini kandjatest (siin hernesvalgu isolaat ja riisi valgu isolaat), mis täiendavad üksteist ja tagavad seega asendamatute aminohapete maatriksi, mis on inimese struktuuriga väga lähedane. Ka selline toode nagu veganvalk võimaldab tänu ekstraheerimisele valku imenduda, ilma et samal ajal tarbitaks suures koguses kaloreid süsivesikutest või rasvhapetest. See muudab selle tõeliseks alternatiiviks igat tüüpi dieetide ja spordieesmärkide jaoks. Veganvalk on ideaalne toode inimestele, kellel on talumatuse tõttu probleeme loomsete valkude tarbimisega - 100% vegan ja kunstlike magusaineteta!

Treeningu eesmärk: Dieet, vastupidavus, lihaste suurendamine, tugevuse suurendamine
Tootetüüp: treeningueelne, treeningjärgne
Toote omadused: Aspartaamivaba, gluteenivaba, GMO-vaba, laktoosivaba, vegan
Tarvitamine: pärast trenni, trenni ajal, enne trenni, õhtuti, hommikul.

Koostis: Šokolaadi maitse:
Riisivalgu isolaat 46,6%, hernevalgu isolaat 46,6%, kakaopulber 5%, maitseaine, paksendaja (ksantaan), magusaine (steviolglükosiidid).

Toiteväärtused: Šokolaad / 100g RI * / portsjon 30g** RI *
Energia 1675 kJ 20% 503 kJ 6% / 383 kcal 19% 115 kcal 6%
Rasv 6,2 g 9% 1,9 g 3%
sellest küllastunud rasvhapped 2,2 g 11% 0,7 g 4%
Süsivesikud 5,8 g 2% 1,7 g 1%
sellest suhkur 0,5 g 1% 0,2 g 0%
Valk 76 g 152% 22 g 46%
Sool 1,3 g 22% 0,39 g 7%

Koostis: Maitse kaneelirull:
Riisivalgu isolaat 47,2%, hernevalgu isolaat 47,2%, kaneel, maitseaine, sool, paksendaja (ksantaan), magusaine (steviolglükosiidid).

Toiteväärtused Kaneelirull
/ 100g RI * / portsjon ** RI *
Energia 1660 kJ 20% 498 kJ 6%
  382 kcal 19% 115 kcal 6%
Rasv 5,9 g 8% 1,8 g 3%
sellest küllastunud rasvhapped 2,0 g 10% 0,6 g 3%
Süsivesikud 6,0 g 2% 1,8 g 1%
sellest suhkur 0,5 g 1% 0,2 g 0%
Valk 76 g 152% 23 g 46%
Sool 2,1 g 35% 0,63 g 11%

Tarbimissoovitus: Tarbi päevas 1 portsjonit, mis koosneb 30 g veganvalgust (2 mõõtelusikatäit) ja sega 300 ml veega. Soovitatav on valmistada segu sheikeris. Optimaalse tulemuse saavutamiseks on eriti tõhus hommikul, pärast ärkamist ning enne ja pärast treeningut.

Erimärk:  Mitmekesine, tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis on tervise jaoks olulised.
Pakend- 750g
Parim enne 2 aastat - kasutada 3 kuu jooksul pärast avamist. Palun sulgege, hoidke kuivas, valguse eest kaitstult ja normaalsel toatemperatuuril.
Märkus: Võib sisaldada piima, soja, gluteeni ja muna jälgi.
 
weight 0.75