KFD XXL BBQ kaste 900g (06.05.23)

Tootekood: 450 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
Magus ja suitsune tomatikaste
1 portsjon 3 kcal
9,90 € 11,00 €/L
KFD Sauce Zero on väga looduslähedane toode, mis sisaldab väga vähe kaloreid. See on "värske" toode, seega ei sisalda see tohutut kogust säilitusaineid, mistõttu on tema säilivusaeg lühikene.

Kui tihti me näeme inimeste hämmingus nägusid, kes ei ole veel kasutanud KFD tooteid ja nähes KFD toodete tervislikku poolt, kuuleme sama küsimust - "Kuidas on see võimalik?". Ka sina mõtled ja vangutad pead, kuidas on see võimalik? Mis on nende toodete saladus, mis maitsevad nii hästi, sisaldavad nii vähe kaloreid ja suhkrut, ning on rasvavabad.

Erinevalt teistest "kastmetest", iseloomustab KFD kastemaid täiesti erinev koostis ja maitse. Nad on paksud, kohevad ja iga maitse on valmistatud originaalretsepti järgi.

Me otsustasime loobuda vastuolulisest paksendajast, mis võib põhjustada probleeme seedesüsteemile (nt. CMC) ja suhkrust, et vähendada kalorihulka (sis. liitsüsivesikuid (parim liiki)) ja sisaldavad looduslikke koostisosi.

Sisaldab magusaineid. Koostisosad: vesi, tomatikontsentraat, äädikas, agaavi siirup,  sojakaste (vesi, soja, sool, nisujahu, suhkur), modifitseeritud tärklis, sool, toiduvärv (karamell E150a), vürtsid, suitsu maitseaine, stabilisaator (ksantaankumm), säilitusaine (kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat), magusaine (sukraloos).
Allergeenid: Võib sisaldada muna, sinep, piim, seller.

Toiteväärtus: 1portsjon 5g. Energia 3 kcal (11kJ). Rasva <0,5g, sh küllastunud rh. 0g, Süsivesikud 0,6g, sh suhkrud <0,5g, Valk <0,5g. Sool 0,09 g.

Säilitamine: Hoida jahedas, kuivas ja pimedas kohas. Pärast avamist säilitada külmikus ja tarbida 10 päeva jooksul.
Kasutamine:  Enne kasutamist loksutada. Kasutamine vastavalt individuaalsetele vajadustele, söömine kohe pärast valmistamist. 
Maaletooja: EstFit OÜ, Allika tee 7, Peetri, Harjumaa. www.estfit.ee
 
weight 0.9

-Kalorivabad

-Rasvavabad

-Suhkruvabad

-Mõnusalt paksud ja kohevad

-Sisaldavad looduslikke koostisosi

- Suhkruid

-Kaloreid

-Säilitusaineid (väga väikeses koguses)

Vesi, tomatikontsentraat, alkohoolne äädikas, agaavsiirup, modifitseeritud tärklis, sojakaste (vesi, soja, sool, nisujahu, suhkur, karamellvärv E 150a), sool, värvus (karamell E 150c), vürtsid, suitsu maitse, säilitusaine (kaaliumsorbaat), stabilisaator (ksantaankumm), magusaine (sukraloos). See sisaldab suhkrut ja magusainet. Võib sisaldada: mune, piima, sellerit, sinepi, seesamist.

Toiteväärtus 1 portsjon (5,00 g) / 100 g
Energia väärtus 2,00 kcal        / 40 kcal 
Süsivesikud     0,53 g            / 10,6 g 
         - sh suhkrud 0,27 g      / 5,4 g
Kiudained    0,02 g                / 0,4 g
Valk            0,03 g               /  0,6 g
Sool            0,09 g               / 1,8 g
Rasv           0,01 g               / 0,2 g