KFD Vitamin D3 - 8000iu (200 tbl)

Tootekood: 971 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
D3-vitamiin on vajalik
-normaalseks hammaste ja luude arenguks
-aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori imendumisele
-vähendab osteoporoosi riski eakatel
-suurendab füüsilist jõudu
12,50 € 250,00 €/Kg
KFD Vitamiin D3 8000 RÜ on toode, mis on välja töötatud klientidele, kes hoolivad D3-vitamiini pidevast lisamisest ja hindavad majanduslikke aspekte.

Üks pakend sisaldab 800 portsjonit toodet (4 portsjonit ühes tabletis). D3-vitamiinil ehk kolekaltsiferoolil on inimkehas olulised funktsioonid, pealegi sünteesitakse seda ainult päikesekiirte käes, seda on väga raske saada piisavas koguses toidust, nii et toidulisand võib osutuda väga kasulikuks.

D-vitamiin aitab:

- kaltsiumi ja fosfori korralik imendumine
- säilitada veres õige kaltsiumi taset
- tervete luude säilitamine
- lihaste nõuetekohane toimimine
- tervete hammaste säilitamine
- immuunsüsteemi nõuetekohane toimimine Lisaks osaleb D-vitamiin rakkude jagunemise protsessis.

Tablettide kogus: 200

Päevased portsjonid: 800

Koostisosad: täiteaine: tselluloos, kolekaltsiferool (D-vitamiin), kartulitärklis, glaseeraine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumisoolad ja ränidioksiid, glaseeraine: polüetüleenglükool

Toimeaine (1/4 kapsel): Vitamiin D  50 µg (2000 IU,  1000% NRV*). NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. 
Toimeaine (1 kapsel): Vitamiin D  200 µg (8000 IU,  4000% NRV*). NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. 

Hoiatus: Ära ületa päevast soovituslikku kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist. Ära kasuta kui oled mõne koostisosa suhtes allergiline. Enne tarvitamist soovitame kontrollida D-vitamiini sisaldust veres ja konsulteerida arstiga toidulisandi võtmise vajalikkusest.

Säilitamine: toatemperatuuril, kuivas ja jahedas kohas. Kaitse niiskuse ja valguse eest. Hoia lastele kättesaamatus kohas.


Kasutamine: Soovituslik kogus 1/4 tabletti päevas

Valmistatud EU-s
 
weight 0.05