KFD Vitamin D+K (200 kapslit)

Tootekood: 169 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
D-vitamiin on vajalik
-normaalseks hammaste ja luude arenguks
-aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori imendumisele
-vähendab osteoporoosi riski eakatel
-suurendab füüsilist jõudu
12,90 € 258,00 €/Kg
KFD Vitamiin D+K Plus on toidulisand, mis annab kuni 2000 RÜ (50 mg) D3 vitamiini ja 50 mcg K2-Mk7 vitamiini ühes tabletis. D-vitamiin on vajalik normaalseks hammaste ja luude arenguks. Samuti aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori imendumisele. Selle puuduse korral võib tekkida rahhiit, mis tähendab, et luud ja hambad moonduvad või hakkavad valesti arenema.  D-vitamiini puudus kutsub esile ka südame-ja veresoonkonna haiguseid, autoimmuunsus haiguseid, vähki ja kiiret vananemist. K-vitamiin on tuntud abiline vere hüübimise ning tugevate luude juures, aitab ennetada vähki ja südamehaiguseid.

NB! Kuna seadused karmistusid ja ei lubata rohkem kui 2000 ühikut D-vitamiini, on nüüdsest 100 kapsli asemel 200 kapslit! Sama hind, aga 2x rohkem kapsleid! :)

Kogus: Soovituslik kogus 1 tablett päevas, neelake alla koos klaasi veega.
Kogus kogu karbi peale: 200 tabletti

Parim enne: pakendil.

Valmistatud EU-s.

Koostisosad: täiteaine: tselluloos, kapsli kest: veise želatiin, kolekaltsiferool (vitamiin D), menakinoon-7 (vitamiin K). 

Säilitamine: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada toatemperatuuril, kuivas ja jahedas kohas. Kaitse niiskuse ja valguse eest.

Hoiatused: Ärge ületage soovituslikku päeva normi. Toidulisand ei asenda täisväärtuslikku toitumist. Ärge kasutage, kui olete allergiline mõne koostisosa suhtes. Ei ole sobilik rasedatele ja lastele.

Maaletooja: EstFit OÜ, Allika tee 7, Peetri, Harjumaa. www.estfit.ee 
weight 0.05
  • Vähendab osteoporoosi riski eakatel
  • Suurendab füüsilist jõudu
  • Positiivne mõju liikuvusele ja liigese funktsioonile
  • Aitab vähendada riski vähihaigustele, diabeedile, depressioonile ja südamehaigustele
  • K-vitamiin kujul K2 MK-7
  • Väike aga võimas tablett

Koostisosa 1 tabletis:
K-vitamiin 50,00 μg
D-vitamiin 50,00 μg

Täidisena tselluloos, kolekaltsiferool (vitamiin D), menakinoon-7 (vitamiin K), paakumisvastased ained: magneesiumisoolade rasvhapped ja ränidioksiid, glaseerained: hüdroksüpropüülmetüültselluloos ja polüetüleenglükool.