KFD Pure WPC 82 Instant vadakuvalgu konsentraat - 700 g

Tootekood: 655 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
23 portsjonit
Naturaalse maitsega!
Ilma magustajateta!
19,99 € 28,56 €/Kg

KFD Pure WPC 82 Instant vadakuvalgu konsentraat on kõrge proteiinisisaldusega (kuivaines umbes 80–82%), 100% naturaalne toode (ilma lisaaineteta, nagu magusained, aroomid, paksendajad). See lahustub hästi ja on vadakuvalgule iseloomuliku maitsega.

KFD Pure WPC 82 Instant on toode, mis on loodud inimestele, kes väärtustavad:
- naturaalset valgu maitset,
- tooraine väga hea lahustuvus,
- konkurentsivõimeline hind, säilitades samal ajal kõrgeima kvaliteedi - valgu toorainet kasutavad juhtivad kaubamärgid esmaklassiliste toodete valmistamiseks.

Mis vahe on Premium WPC 80 ja Regular WPC 80 ja selle toote vahel?
- see on naturaalse maitsega - ilma lisanditeta, magusaineteta, aroomideta jne.
- see on piiratud versioon - toodame seda, kui suudame kokku leppida tooraine hea hinna ja selle kvaliteet vastab meie kõrgetele nõuetele.

Kasutamine: Üks portsjon - 30 g (ligikaudu 1 ja pool kulpi) segada 250 ml piima või veega. Kasutamine vastavalt individuaalsetele vajadustele, mitte rohkem kui 2 korda päevas, tarbi kohe peale valmistamist.

Toiteväärtus 30g (1 portsjon) kohta: Energia 118 kcal, Rasv 2,1 g, millest küllastunud 0,7 g, Süsivesikud 1,2 g, millest suhkur 1,2 g, Valk 24,6 g, sool 0,1 g.

Toiteväärtus 100g kohta: Energia 392 kcal, Rasv 7 g, millest küllastunud 2,3 g, Süsivesikud 4 g, millest suhkrud 4 g, Valk 82 g, sool 0,4 g,

Koostis: Vadakuvalgu konsentraat ((piimast), (sisaldab letsitiini).

Hoiustamine: Hoia suletud pakendis kuivas ja hästi ventileeritud kohas, toatemperatuuril. Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Hoiatus: Ärge ületage päevast soovituslikku kogust. Ärge tarvitage, kui olete allergiline mõne kostisosa suhtes. Toidulisand ei asenda täisväärtuslikku toitumist. Ei sobi alla 14-aastastele lastele ja maksa ning neeru probleemide korral.

Valmistatud EU-s.

Parim enne: pakendil.


 
weight 0.7