KFD PURE Guarana + 300g

Tootekood: 618 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
Puhas guaraana, ilma magusaineteta / 300 portsjonit
- aitab vähendada füüsilist ja vaimset väsimust
- aitab parandada kesknärvisüsteemi toimimist.
- aitab parandada keskendumisvõimet (sealhulgas treenimisel) ja mälu suurenenud füüsilise ja vaimse koormuse perioodil.
26,90 € 19,90 € 89,67 €/Kg
KFD PURE GUARANA + on 100% naturaalne ja orgaaniline guaraana pulber ilma maitse- ja magusaineteta. Kvaliteetne puhas toorainen, ilma tarbetute lisanditeta. Toode sobib segamiseks teiste toidulisanditega, nt maitseainetega, ja inimestele, kes väldivad dieedi ajal magusaineid.

See toode on turul saadaolevatest toorainetest kõrgeima kvaliteediga kofeiiniekstrakt, mis on standardiseeritud kuni 22% kofeiinile.

Guaraana on looduslik kofeiini allikas ja see sobib inimestele, kes:
- soovivad vähendada füüsilist ja vaimset väsimust
- soovivad parandada kesknärvisüsteemi toimimist.
- soovivad parandada keskendumisvõimet (sealhulgas treenimisel) ja mälu suurenenud füüsilise ja vaimse koormuse perioodil.

MÄRKUS. Tootel on naturaalne maitse!

Toode sisaldab ainult puhast toorainet (ilma maitselisanditeta), millel on spetsiifiline, talle omane maitse.

Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. Ärge kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekesise dieedi asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toodet ei tohiks kasutada neeru- või maksaprobleemidega inimesed. Ravimit ei tohi kasutada rasedad ega imetavad naised.

Säilitamine: tihedalt suletud anumas, toatemperatuuril kuivas ja ventileeritavas kohas, eemal alla 14-aastastest lastest.

Kasutamine: Üks portsjon - 1 g (1 kulp) tuleks valada nõusse, kus on 150-200 ml vett või mahla, ja segada. Kasutage sõltuvalt individuaalsetest vajadustest, mitte sagedamini kui üks kord päevas, nt enne treenimist.

Koostis: Guaraana seemne ekstrakt (Paullinia Cupana) standardiseeritud kuni 22% kofeiinile, paakumisvastane aine: ränidioksiid

Toimeained  1 portsjoni (1g) kohta:
Paullinia cupana- guaraana seemnete ekstrakt 998 mg
millest kofeiin 220 mg

Toodetud EU-s
Parim enne pakendil
weight 0.3