KFD PURE Citrulline Malate 400g

Tootekood: 617 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
Puhas L-tsitrulliin malaat, ilma magusaineteta!
80 portsjonit
19,90 € 49,75 €/Kg
KFD PURE CYTRULLINE MALATE - on PURE toidulisandite sarja toode - ilma maitse- ja magusaineteta, kvaliteetse puhta toorainena, ilma tarbetute lisanditeta. Toode sobib segamiseks teiste toidulisanditega, nt maitseainetega, ja inimestele, kes väldivad dieedi ajal magusaineid.

Tsitrulliin on tuntud oma toetavate omaduste poolest treeningu ajal, mis tähendab meie treeningute mahu suurendamist, väsimuse edasilükkamist ja lihasvalu vähendamist.

Selle toidulisandi üks suurimaid eeliseid on meie arvates lämmastikoksiidi taseme tõus, mis tähendab paremat treenimispumpa.

MÄRKUS. Tootel on naturaalne maitse!

Toode sisaldab ainult puhast toorainet (ilma maitselisanditeta), millel on spetsiifiline, talle omane maitse.

Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. Ärge kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekesise dieedi asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toodet ei tohiks kasutada neeru- või maksaprobleemidega inimesed. Ravimit ei tohi kasutada rasedad ega imetavad naised.

Säilitamine: tihedalt suletud anumas, toatemperatuuril kuivas ja ventileeritavas kohas, eemal alla 14-aastastest lastest.

Kasutamine: Üks portsjon - 5 g (2 lusikatäit) tuleks valada nõusse, kus on 150-200 ml vett või mahla, ja segada. Kasutage sõltuvalt individuaalsetest vajadustest, mitte sagedamini kui üks kord päevas, nt enne treenimist.

Koostis: L-Tsitrulliin malaat, paakumisvastane aine: ränidioksiid

Toitumisalane teave 1 portsjoni (5g) kohta:
L-Tsitrulliin malaat 4999,5 mg
 millest L-tsitrulliin 3417 mg

Toodetud EU-s
Parim enne pakendil
weight 0.40