KFD Melatonin 200tbl

Tootekood: 253 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
Melatoniin on hormoon, mida toodetakse meie ajus
-reguleerib meie keha biorütme
-aitab magama jääda ning magada
-on ka tugev antioksüdant
-tugevdab ka organismi kaitset vähi, eriti rinnavähi vastu
-toetab meie immuunsüsteemi
12,50 € 166,67 €/Kg
Melatoniin on hormoon, mida toodetakse meie ajus, täpsemalt käbinäärmes. Melatoniin reguleerib meie keha biorütme, andes kehale infot päeva ja öö vaheldumise kohta. See aitab organismil oma funktsioone vastavalt kohandada ning meil magama jääda ning magada.

Unevaegus soodustab energiatihedamate ehk rasva- ja suhkrurikaste toitude lembust ja ebaregulaarset toitumist ning vähendab tervisesõbralike köögiviljade tarbimist. Samas mõjutab toitumine, eriti just enne magamaminekut söödud toit, omakorda meie une kestvust ja kvaliteeti.

Melatoniin on ka tugev antioksüdant, mis tähendab, et melatoniinil on ka „vananemisvastane“ toime. Melatoniini loetakse tegelikult üheks võimsamaks antioksüdandiks üldse. Uuringud annavad alust arvata, et melatoniin tugevdab ka organismi kaitset vähi, eriti rinnavähi vastu, ning toetab meie immuunsüsteemi.

Soovitame võtta melatoniini inimestel, kelle uni ei ole piisavalt sügav ja kellel on uinumisega probleeme. Eriti soovitame melatoniini võtta inimestel, kes töötavad öövahetustega ja lennureisidel ning nende järgselt. Soovitame võtta pool kogust enne lennureisi ja peale lennureisi paaril päeval õhtul enne uinumist.

Melatoniini kasulik toime avaldub siis, kui tarbitakse 1 mg melatoniini vahetult enne magamaminekut.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised 1 kapsel päevas enne magamaminekut.

Netokogus: 200tk

Kasutamine: Soovitatav on tarbida 1 kapsel päevas.

Sisaldus: 1 tabletis
Melatoniin 1mg

Koostisosad: Täiteaine: mikrokristalne tselluloos, kapsli kest: želatiin, melatoniin, paakumisvastased ained: rasvhapete magneesiumisoolad ja ränidioksiid.

Hoiatus: Mitte ületada päevast annust. Toidulisand ei asenda täisväärtuslikku toitumist. Ärge tarvitage, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiine. Ei sobi rasedatele, imetavatele naistele ja lastele. Ärge tarvitage koos alkoholiga.

Säilitamine: Hoida lastele kättesaamaus kohas. Säilitage toatemperatuuril, kuivas ja jahedas kohas. Kaitske niiskuse ja valguse eest.

Parim enne: pakendil.
weight 0.075
  • Lühendab uinumiseks kuluvat aega
  • Aitab uinuda ja magada rahulikult, muutmata järgmisel päeval enesetunnet kehvemaks
  • „Vananemisvastane“ toime
  • Tugevdab ka organismi kaitset vähi, eriti rinnavähi vastu, ning toetab meie immuunsüsteemi.

Sisu ühes tabletis
Melatoniin 1,00 mg

Koostis: Täiteaine: tselluloos, paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumisoolad, melatoniin, klaasistusaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, klaasistusaine: polüetüleenglükool