KFD Magneesium + B6 (160 kapslit)

Tootekood: 220 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
Magneesium tsitraat koos B6-vitamiiniga
-eriti soovitatav kurnatuse ja lihaste jõuetuse korral
-Magneesium on vajalik elektrotsüütide tasakaalule, närvisüsteemi, luude ja lihaste korralikuks talitluseks
-Magneesiumi paremaks omastamiseks on lisatud B6-vitamiini
10,90 € 81,34 €/Kg
KFD Magnesium + B6 on kombinatsioon kõige bio-saadavatest magneesiumi vormidest (magneesium tsitraat) ja B6-vitamiinist, mis sisaldab kuni 375 mg magneesiumiioone ühes portsjonis (100% RDA´d)! Magneesium on vajalik elektrotsüütide tasakaalule, närvisüsteemi, luude ja lihaste korralikuks talitluseks.Toidulisand lihaste ja närvisüsteemi talitluse toetamiseks.

Magneesium + B6-vitamiin on eriti soovitatav kurnatuse ja lihaste jõuetuse korral ning raske intellektuaalse töö tegemise ajal. Selles koostises suurendab B6-vitamiiniga rikastatud orgaaniline magneesiumsoola kompositsioon magneesiumioonide biosaadavust.

Soovitatav:
- intellektuaalse töö perioodide ajal
- kurnatuse ja ärritavuse korral
- lihaste jõuetuse korral
- magneesiumipuuduse sümptomide korral
 

Vastavalt erinevatele võrdlustele peetakse parima imenduvusega ja omastatavusega magneesiumiteks tsitraati,  glükonaati ja laktaati (glütsinaat). 

Magneesiumi omastatavust soodustavad B-grupi vitamiinid, eriti  B6 ning C ja D-vitamiinid. Mistõttu on tootele lisatud B6 vitamiini.
Mineraalidest soodustavad imendumist kaltsium, kaalium, naatrium jne. Seetõttu on toodet hea võtta koos toiduga, et ka kõik teised vajalikud ained oleks kättesaadavad. Vitamiin B-6 aitab määrata, kui palju magneesium rakkudesse imendub. 80% inimestel on magneesiumi puudus.Soovitatav tarbimine: 4 kapslit päevas. Neela kapslid tervelt koos klaasi veega.

 
weight 0.134
  • Magneesium toetab lihaste normaalset tööd ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust.
  • Vitamiin B6 aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele.

Vitamiinide ja mineraalide sisaldus ühes portsjonis (% soovitatavast päevasest kogusest): magneesium 400 mg (106% RDA), vitamiin B6- 2,2 mg (157% RDA).