KFD Creatine X-caps 1000 (500 kapslit)

Tootekood: 615 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
Puhas kreatiinmonohüdraat
100 portsjonit
22,90 € 19,46 € 28,63 €/Kg
KFD Creatine X-caps on toidulisand, mis sisaldab 100% puhast kreatiini. Igas kapslis 1000 mg monohüdraati.
Kreatiin on lämmastikku sisaldav orgaaniline hape, mida looduslikult esineb selgroogsete organismis. Kreatiini abil varustatakse keharakke, põhiliselt lihaseid adenosiintrifosfaadiga (ATP), millest omakorda toodavad keharakud energiat.

Kreatiin on aine, mis esineb looduslikult nii inimkehas kui ka toidus nagu liha, munad ja kala. Piisav kreatiinivarustus võib huvitada füüsiliselt aktiivseid inimesi, eriti neid, kes treenivad tugevalt. Praeguste teadmiste kohaselt mängib ATP võtmerolli energia muundamisel, mis pingutuse ajal taandub ADP-le. Teaduslike allikate kohaselt võimaldab kreatiin uuendada ATP varusid. Muu hulgas võib see seetõttu parandada vastupidavustreeningu ajal sooritust.

KFD Creatine X-CAPS , kellele?
- vastupidavuse suurendamiseks ja väsimusläve langetamiseks
- kui on soov lihasmassi suurendada
- tugevustulemuste parandamine

KASUTAMINE: 1 portsjon (5 kapslit) enne trenni.

SÄILITAMINE: Suletud, kuivas ja hästi ventileeritud kohas toatemperatuuril.

Ei tohi tarvitada alla 14-aastased lapsed, rasedad, inimesed, kellel on probleeme neerude või maksaga või kellel on ülitundlikkus või allergia mõne koostisaine suhtes.

KOOSTIS: kreatiini monohüdraat, kapsel (zelatiin, värv: titaandioksiid, indigotiin), paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumsoolad. Võib sisaldada gluteeni sisaldavat teraviljasaaduseid, soja, piima, gluteeni jääke.

Toitumisalane teave
1 portsjon / 5 kapslit
Kreatiinmonohüdraat 5000 mg
 millest kreatiin 4400 mg

Valmistatud EU-s.
 
weight 0.8