KFD CARAMEL kaste XXL 800g (06.03.23)

Tootekood: 451 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
KARAMELLI maitseline kalorivaba kaste
160 portsjonit
9,90 € 12,38 €/L
KFD Sauce Zero on väga looduslähedane toode, mis sisaldab väga vähe kaloreid. See on "värske" toode, seega ei sisalda see tohutut kogust säilitusaineid, mistõttu on tema säilivusaeg lühikene. Ning see nõuab külmkapis säilitamist (isegi avamata).

Kui tihti me näeme inimeste hämmingus nägusid, kes ei ole veel kasutanud KFD tooteid ja nähes KFD toodete tervislikku poolt, kuuleme sama küsimust - "Kuidas on see võimalik?". Ka sina mõtled ja vangutad pead, kuidas on see võimalik? Mis on nende toodete saladus, mis maitsevad nii hästi, sisaldavad nii vähe kaloreid ja suhkrut, ning on rasvavabad. Erinevalt teistest "kastmetest", iseloomustab KFD kastemaid täiesti erinev koostis ja maitse. Nad on paksud, kohevad ja iga maitse on valmistatud originaalretsepti järgi.

Me otsustasime loobuda vastuolulisest paksendajast, mis võib põhjustada probleeme seedesüsteemile (nt. CMC) ja suhkrust, et vähendada kalorihulka (sis. liitsüsivesikuid (parim liiki)) ja sisaldavad looduslikke koostisosi.

Kasutamine:  Enne kasutamist loksutada. Magustoitudele ja jookidele lisamiseks kasutage 5 g toodet. Kasutamine vastavalt individuaalsetele vajadustele, söömine kohe pärast valmistamist.

MÄRKUS - Koostis varieerub sõltuvalt maitsest.
See on värske toode (nagu ka jogurt näiteks) ning seetõttu säilivusaeg pärast avamist on lühike. 

Säilitamistingimused: Peale avamist säilitada külmkapis ja tarbida 4 nädala jooksul (kõige parem 10 päeva jooksul).

Koostisosad: vesi, lõssipulber, modifitseeritud tärklis, stabili-saator (ksantaankummi), happesuse regulaator (piimhape), toiduvärv (caramel E150c), sool, maitse, säilitusained (naatriumbensoaat, kaaliumsorbaat), magusained (sukraloos, stevioolglükosiid). Allergeenid (paksemas kirjas): Võib sisaldada: sellerit, muna, soja, sinepit.
Hoiustamine: Hoida külmkapis. Enne kasutamist loksutada. Peale avamist tarvita 10 päeva jooksul.

Toiteväärtus (1 portsj. 5g kohta): Energia 3kcal/ 13KJ, Rasv  <0,5g, millest küllastunud rasvhapped  <0,1g, Süsivesikud  <0,5g, millest suhkur  <0,5g, Valk  <0,5g, Sool 0,02g.
Parim enne pakendil.

Maaletooja: EstFit OÜ, Allika tee 7, Peetri, Harjumaa. www.estfit.ee

 
weight 0.8

-Kalorivabad

-Rasvavabad

-Suhkruvabad

-Mõnusalt paksud ja kohevad

-Sisaldavad looduslikke koostisosi

-rasva

-suhkrut

-paksendajaid (nt. CMC)

Sisaldab magusaineid.

Koostisosad: Vesi, lõssipulber, modifitseeritud tärklis, stabilisaator (ksantaankumm), happesuse regulaator (piimhape), toiduvärv (caramelk E150c), sool, maitseained, säilitusained (naatriumbensonaat, kaaliumsorbaat), magusained (sukraloos, stevioolglükosiid). Võib sisaldada: muna, soja, sellerit, sinepit.

1 portsjon (5 g) / 100 g

Energia väärtus 3 kcal / 60 kcal

Rasv 0,01 g / 0,1 g

-millest küllastunud 0 g / 0 g

Süsivesikud 0,52 g / 10,3 g   

- millest suhkrud 0 g / 0 g

Valk 0,22 g / 4,3 g

Sool 0,01 g / 0,2 g